Wpis z mikrobloga

Beka z odklejonych wykopowych korposzczurów XD
To że pracujecie w #korpo nie oznacza że jesteście jakąś elitą bo byle cymbał może dostać robotę w korpo i klepać excella.
Dodam nawet że wasze obowiązki dla społeczeństwa w ogóle są zbędne bo nic do niego nie wnosicie XD z-----------e jako tania siła robocza dla zagranicznych firm, które otworzyły tu oddziały żeby mniejsze koszty mieć XD
Ale ja jestem Kimś bo pracuje w korpo a nie na budowie (co z tego że ogarnięty budowlaniec waszą pensje marną zarobi w tydzień XD)
Wiezcie załóżcie własny portal corpo.rat.com
I piszcie tam swoje wysrywy o tym jak bardzo macie wywalone ego bo pracujecie w mitycznym korpo za 4k XD i owoce w czwartki
#pracbaza #korposwiat #gownowpis
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SuicideLeopard: Nie gadaj bzdur...byle kto w korpo ma 5-6 koła w Krakowie(nie mówię o callcenter), a budowlańcy w małopolsce tyrają na zewnątrz i nie raz tego na czarno nie zarobią bo mam znajomych/rodzinę która tak pracuje. Korposzczur odprowadza podatki, budowlaniec nie zawsze...Budowałem dom i 90% ekip robi bez fakturki więc nie bardzo z tym wnoszeniem czegoś dla społeczeństwa. Wręcz przeciwnie bo na bezrobociu większość porejestrowana i jeszcze się na nich
  • Odpowiedz
@fff112: jak porównujesz korporacje z Krakowa to porównuj do budowlańców z Krakowa a nie małopolski. Bo w Tarnowie czy jakimś innym jeszcze mniejszym mieście czy wiosce to i w finansach się pewnie nie zarobi więcej niż 3k.
A budowlańcy w Krakowie zarobią często dużo więcej niż menago w korporacji xD
  • Odpowiedz
@bartez_94: Do krakowa zjeżdżają się z okolic więc bez różnicy. Z okolic Brzeska jadą do Krakowa i tam pracują. Nie przesadzaj z tymi zarobkami zwykłego robola..Jak 6 zarobi na czarno to jest dobrze. W większości pracują tam ludzie średnio rozgarnięci, bez wykształcenia bo to proste prace fizyczne nie wymagające kwalifikacji..teraz był bum budowlany więc jak ich było mało to zaczęli zarabiać więcej, ale nie wszyscy..W większości przypadków ekipy skłądają się
  • Odpowiedz
@SuicideLeopard: To trochę za szeroko powiedziane "praca w korpo" i klepacz "excela". Nauczcie się, że w korporacji można pracować na słuchawce, być programistą, analitykiem, bankierem, sprzedawcą, architektem, inżynierem czegokolwiek i w chvuj innych możliwości. A druga sprawa jest taka, że nawet dla przysłowiowego "klepacza excela" niestety nie jest łatwo się dostać tak jak tu piszą.
  • Odpowiedz