Wpis z mikrobloga

Dla mnie light-skinned dziewczyny są zwykle atrakcyjne. Ze znanych zobacz jak wygląda np. Zoe Kravitz albo Jorja Smith. Nie powiesz mi, że to są brzydkie kobiety xD


@Tywin_Lannister: Zendaya nawet ładna, właśnie dlatego że ma względnie kaukaską aparycję. Te 2 właśnie myślę że niekoniecznie. Tak, jestem rasistą. ¯\(ツ)/¯
Zendaya: 7, może 8/10, nawet ładne rysy.
Zoe Kravitz: 5, może 6/10
Jorja Smith: 4, do 5/10, zbyt czarna(biorąc także rysy
  • Odpowiedz
@niedorzecznybubr: ale dałeś kadr z serialu gdzie gra przećpaną nastolatkę z zaburzeniami osobowości, która dopiero co przedawkowała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

odwieczny problem kanonu piękna - dziewczyny na co dzień vs dziewczyny na studniówce
  • Odpowiedz
@niedorzecznybubr: bo wy kurła proste polskie chłopy, to byście pewnie chcieli wszędzie te same blond glonojady widzieć xD. Ładnia, nie ładna rzecz gustu. Chodzi o to, że ma oryginalną urodę.
  • Odpowiedz
Wszystko zależy od ujęcia, genotyp bardzo dobry ma - jak się nie pomaluje, nie wyśpi i ubierze długą bluzę to i tak wygląda lepiej niż połowa


@Dietetyq: nie żadne mityczne złe ujęcie, tylko zdjęcie opa to prawdziwa jej uroda, a twoje to wyretuszowany, pozowany quasi-render.
  • Odpowiedz
  • 1
za sam fakt że nie jest biała ma co najmniej +2 u każdego zdrowego faceta


@lysyzlombardu: To, że ty lubisz into interracial, to nie znaczy, że każdy tak lubi. U mnie za to ma -2, bo ja ogólnie nie przepadam za czarnoskórymi kobietami. Dużo bardziej podobają mi się białe ¯\_(ツ)_/¯
Nie mierz wszystkich swoją miarą.
  • Odpowiedz