Wpis z mikrobloga

@marnynick: Ja właśnie chwytam i ci tłumaczę, to czego nie rozumiesz. Skup się. Opisałem to z perspektywy obu stron: sprzedającego i kupującego. Wystarczy, że swój wydumany honor schowasz na swoje miejsce i zaczniesz sprzedawać z godnością, a nie w ramach udowadniania sobie czegoś. Nikogo nie obchodzisz. Ktoś po prostu chce twój przedmiot, ale nie za tyle, ile ty za niego chcesz. To co z tym zrobisz, to już WYŁĄCZNIE twój problem.
@jan-chrzciciel: nie ma tutaj raka, najgorsze sa przyglupy co robią 10 błędów w zdaniu z 4 słowami i jak sprzedajesz coś np za 800zł to piszą ze za 200 kupią, po #!$%@? w ogóle takie wysrywy tworzyć i zawracać dupe komuś
@jan-chrzciciel: To jest tak jakbyś się obrażał, że na Tinderze laski nawet nie odpisują na twoje wiadomości ;)

Na OLX targowanie się jest powszechne, nawet nie ma co pisać "cena nie podlega negocjacji", bo i tak będziesz dostawał wiadomości z negocjacją. Ustaw większą kwotę, zaznacz "do negocjacji" i wyluzuj.

Gorzej gdy ktoś negocjuje w chamski obraźliwy sposób, ale tutaj ten gość zagadał może trochę zbyt do przodu, ale kulturalnie.
@jan-chrzciciel: chyba z ciebie wściekły agresywny. Wystarczy że zrobisz jedno - napiszesz mu "dzięki za propozycje ale definitywnie zostaję przy 700". Gość kupi albo nie za 700.
A u Ciebie przelało czarę goryczy, więc może to tylko ten olx był katalizatorem jakiegoś #!$%@? w życiu innego ogólnego lub konkretnego?
@jan-chrzciciel: Przyznaj lepiej, że nie umiesz w OLX. Sam się zgadzam na takie nieodczuwalne obniżki, sam pytam o ich możliwość - szczególnie, gdy mi na czymś zależy, a sprzedający uparł się na jakiegoś gówno-kuriera, bo albo jest nieogarem (czyli np nie prześle numeru przesyłki, po co) albo mieszka tam, gdzie nawet inpost niedochodzi, a to dodatkowo powoduje brak OLXowego zabzpieczenia przed przysłaniem kartofla. No cóż, chce kuriera, niech płaci za dziadostwo.
@BajaScorpions no i? Dużo rzeczy sprzedałem na olx bez targowania się. Jeśli komuś nie odpowiadają warunki i cena to może szukać gdzie indziej. Cena jest uczciwa do tego jest napisane że jest odbior osobisty, albo wysyłka inpostem i tyle.
aha jasne. Cena nie podlega negocjacji dodatkowo gość chce żeby mu obniżyć jeszcze o 25 zł...


@jan-chrzciciel: Akurat tu masz rację. Jak jest napisane wyraźnie, że "cena nie podlega negocjacji" to bierzesz za tyle ile jest, albo szukasz innej oferty, a nie zawracasz dupsko sprzedającemu.
Ludzie to debile


@jan-chrzciciel: A ty stoisz na ich czele wrzucając taki wpis.
Jak trzeba nie cenić swojego czasu, aby przy ofercie 675zl za coś wartego 700, czyli 4% więcej, nie zgodzić się na to?
Ty tu jednak wszedłeś w polemikę z nim i jeszcze zrobiłeś gówno wpis na mirko.
@jan-chrzciciel robisz z siebie durnia idąc w zaparte, że ty masz rację. Wykop to ostatnie miejsce gdzie ktoś miałby bronić Janusza OLX. Chciałeś mieć dużo plusów, przeszarżowałes trudno, wyciągnij wnioski i tyle
@jan-chrzciciel: kto jest niezdolny do normalnych kontaktów międzyludzkich ten nie odróżnia normalnego zachowania od zachowań odbiegających od normy:)
Są grupy wsparcia, specjaliści, to mozna przemoc i poprawić jakość swojego życia, radzę skorzystać Opie