Wpis z mikrobloga

o to że się targował jak jest napisane


@jan-chrzciciel: Założę się o Harnasia, że w wielu wypadkach to działa, dlatego próbują. Ktos wstawia cenę zawyżona, ogłoszenie wisi, więc 29 dnia ktoś proponuje niższą - i z pewnością często sprzedający sprzedaje, byle się gówna pozbyć.

Zachowujesz się jak julka co tylko czeka aż ktoś do niej zagada, by wrzasnąć #!$%@? a potem by narzekać, że dzisiejsi mężczyźni nie zagadują.
#!$%@? mnie poklask obchodzi. Pokazuje tylko patologię na olx


@jan-chrzciciel: Typie, sam jesteś patologią albo jesteś niesamowicie przewrażliwionym #!$%@?, a teraz pół wypoku o tym wie.
@robertx: w biedronce też się targujecie? jeszcze pół biedy jak to prywatne ogłoszenie na olx, ale ja prowadzac sklep na allegro dostaje dziesiątki wiadomości tygodnowo typu "dam 100 od ręki" w odpowiedzi na produkt wystawiony za 300 xD
@pansmek: w biedronce nie ale wszędzie tam gdzie się da już tak. Nawet w Ikei robiąc grubsze zakupy. Oczywiście wszystko w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze.

To najprościej i najszybciej zarobione pieniądze :)
@pansmek: Da jeśli kupujesz jakis sprzęt typu AGD czy inne takie i ma np jakaś wadę, ze spożywką nie ma szans

@zielony_wiatr A czemu nie? Kupując jakieś droższe ciuchy w sklepie stacjonarnym też nie pytasz nawet o rabat bo nie ma tabliczki ze można negocjować?
Dziwić się, że na portalu słynącym z targowania, ktoś się targuje (dodatkowo,w kulturalny sposób).

Niektórzy, pomimo tego, że dobrze czytaja i tak mają chęć potargowania się - bo czemu nie. Napisać można wszystko, a może dzisiaj sprzedający jednak stwierdzić, że odpuści?

Ale OP chyba jest urzędnikiem, który stwierdza "jest napisane"!! i ma być jak jest napisane!
Jaka tutaj cebula o ja pierdze XD jak komuś zależy na szybkiej sprzedaży za grosze to idzie w lombard i ma problem z głowy a tu jak ktoś chce 700 zł to tyle chce po co komuś dupe zawracać że on może dać 500 zł albo 600 ? To samo wystawiasz auto za 10k a ci wypisują że za 5k to on kupi XD