Wpis z mikrobloga

A ja rozumiem OPa. Klient bardzo roszczeniowo pisze. Kij mnie obchodzi ile OLX sobie liczy za wysyłkę i prowizję. Jak ci się nie spieszy i jest duże zainteresowanie to olej gościa i sprzedaj komuś innemu, nawet taniej.
@europa: negocjujesz jak masz jakiś argument nawet niech to będzie, że inne takie używane są tańsze, że na zdjęciu widzisz, że coś jest nie tak, cokolwiek a nie z dupy wyskakujesz "a ja dam mniej"

kto inny tutaj ma głowę przeorane
@SpasticInk: ja tak dymalem do kolesia do wsi obok, ale się nie pojawił, dzwoniłem pisałem nic nie zareagował. Po 3 dniach wystawiłem z konta żony, #!$%@? na pisał jeszcze raz. Umówiłem się w innym miejscu ale stwierdziłem że nie jadę. I #!$%@? też nie przyjechał. Napisał mi że za mało do niego pisałem i jak chce sprzedać to mam się postarać. Patologia na olx.
@Catmmando: negocjujesz jak uważasz, że cena jest za wysoka i chciałbyś mniej zapłacić i gość tak właśnie zrobił. Ja również wielokrotnie tak negocjuję i jeszcze się nigdy nikt na to nie obraził. Ty byś pewnie za 20 letnie auto z miejsca zapłacił 10k, mimo że jest warte 5k, bo taką cenę rzucił sprzedawca? Przy kupnie mieszkania podobnie? Jeżeli tak to świetnie się składa bo mam parę rzeczy do sprzedania i z
@jan-chrzciciel: bardzo wiele razy tak robilem i dosyc czesto sie udawalo. najlepiej jak proponuje nizsza cene, zainteresowania nie ma bo ogloszenie juz dlugo wisi a oni dalej nie chca obnizyc( ʖ̯)
jeśli miałbym zaznaczone w opisie że cena podlega negocjacji to ok, tak to tylko zawracanie dupy i niepotrzebny spam ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@jan-chrzciciel: z własnego doświadczenia wiem, że ludzie obniżają ceny nawet jak na początku twierdzą, że nie negocjują. Nic go to nie kosztuje, a może urwać parę złotych.

Plus dla niego za próbę i kulturkę, minus dla ciebie za przejmowanie się takimi pierdołami.
@europa: nie zesraj się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nom, ale w tym przypadku nie ma takiego.


@Voltix: No cóż to w takim razie ślepy akurat jesteś, albo nie chcesz zobaczyć.

bardzo wiele razy tak robiłem i dosyć czesto sie udawalo. najlepiej jak proponuje nizsza cene, zainteresowania nie ma bo ogloszenie juz dlugo wisi a oni dalej nie chca obnizyc( ʖ̯)
@jan-chrzciciel: Ludzie nie czytają wcale opisów. A wykopki to akurat typowi olxiarze. Max co czytają w wykopaliskach to nagłówki. I dlatego piszą mimo że stanowczo nie chcesz negocjacji. A oni swoje. I Ty jesteś winien, ty masz być lepszy! Nie oni. Co to to nie.

Ja już tych durni zweryfikowałem nie raz. Gdy oni kupują oczywiście negocjacja musi być dla nich, no obniż pan frajerze. Nawet jak masz najniższą cenę w