Wpis z mikrobloga

@jan-chrzciciel: Zabawne. Ty próbujesz wytłumaczyć wykopkom, że chłop próbuje zbić cenę mimo tego, że ta nie podlega negocjacji, a ci z uporem maniaka piszą "o #!$%@? ci chodzi przecież kulturalnie to robi a nie że chce za darmo", i jeszcze sobie plusy rozdają xD
@jan-chrzciciel: często jest tak że ktoś ma nie do negocjacji ale nie chce mu się czekać i coś spuści, mam np. na oku parę odtwarzaczy cd i rzucam sprzedjącemu kwoty, mnie nie ciśnie na zakup bo mogę kupić to za X czasu, może kogoś ciśnie na sprzedaż to mi spuści. Takie są realia OLX, jak chcesz to wystaw na allegro z kup teraz i nie będzie targowania.
@marnynick: Ja chcę kupić coś za 650 zł. Ktoś sprzedaje za 700 zł, ale informuje, że nie chce negocjować. Ja wiem, że 700 zł to za dużo, ale on się łudzi...
Mogę do niego napisać, może się zgodzi, więc piszę. Proste.
Sprzedający dostaje wiadomość. Widzi, że nikt nie chce kupić po jego cenie, więc zgadza się i wcale ze mną nie negocjuje. Ewentualnie ma to gdzieś i odpisuje: "Nie, dziękuję" albo
@jan-chrzciciel: Mam klamot wystawiony za 1100, pisze do mnie typ, ze taki sam był wystawiony ostatnio za 900 i ktos sprzedał. Wiec skoro inny był taniej (pominął ze w gorszym stanie i nie w komplecie) to ja tez powienien swojego mu sprzedac za 900 xD