Wpis z mikrobloga

Kolejni ludzie z sekty Żetoniarza przechwyceni. Uważajcie na nich wszystkich, Chronią psychopatycznego przestępce, najpewniej na jego prośbę zakopując mój artykuł. Co więcej, chyba mam już jego imie nazwisko, podejrzewam, że sam tutaj zakopał, bo podejrzanie mała aktywność, a akurat tego zakopał, co nie @michal-kopaczyk jak się dowiem gdzie mieszkasz to idę na policję o nękanie mnie, i Carrionera oraz groźby Carrionerowi, mi, i Oxabie.
Poznajcie sekte Żetoniarza działającą na wykopie: @cyberspace @Griev @tothu @Oomonatopeja @tamlinek @pawciorr @trach @stopkretynom @Czokolad @mrk46_23 @marcinhakiel @norbert_heniu @salamander @Verbatino @MiedzygalaktycznyMors
Część nicków sie powtarza. Jak on zrobi komuś krzywdę, to postaram się wspomnieć na policji, że wasza sekta trzyma się razem, i jesteście odpowiedzialni za to
Moja oferta 1000 zł za jego dane dalej aktualna, choć już domyślam sie który to

#inicjatywanarzeczwalkizhejtemnacarrio #carrioner #youtube #policja #patologia #przestepca
FuckGodPL - Kolejni ludzie z sekty Żetoniarza przechwyceni. Uważajcie na nich wszystk...

źródło: obraz_2023-10-01_175709637

Pobierz
  • 139
@Oomonatopeja: to po co zakopujesz? Przyznaj sie, że jesteś od niego. Ja będę w tym tygodniu na policji to pokażę twoje konto im. @trach tępy jełopie. Nie udawaj że nie wiesz. Nazywasz Carrionera guru sekty zupełnie tak jak ten Żetoniarz to robił, i Gromkopierdłow jak był przez niego manipulowany. Ciebie też na policji pokażę we wtorek
@Oomonatopeja Mogę zakopywać co chce. To prawo Wykopu. Tu można zakopywać co się chce. Jak się nie podoba to usuń konto i siebie z tej społeczności! Wlatujesz dwu miesięcznym kontem na wykop i oczekujesz że nie będą Cię zakopywać bo masz jakieś teorie i spiski w głowie których inni nie rozumieją? Człowieku jeszcze mi grozisz policją? Lecz się na głowę!
@trach: bardzo dobrze wiesz kim jest ten #!$%@? ze szmatą na mordzie, i nie udawaj. Przejrzyj na oczy, i zapoznaj sie z redpillem, i zdaniem Carrionera, a nie wierzysz temu defektowi na słowo. Carrioner nic wspólnego z żadnymi sektami nie ma,przegrywie
Przejrzyj na oczy


@FuckGodPL: Czarownie!
Ośmieszasz swojego guru swoimi wpisami. Ale to może i dobrze bo jak zerknąłem na jakiegoś jego gniota to widzę że to jakaś patola z językiem z rynsztoka.