Wpis z mikrobloga

@qwe_: coraz gorzej z gamoniem widzę, wracam do niego po 4 latach od akcji z Okiem Fabiana jak ujawnił kim jest zbyszek wasilewski w życiu prywatnym i widzę coraz gorzej coraz gorzej ze zbysiulkiem
  • Odpowiedz
@qwe_: Carrioner gada prawde ale tak bluepillowa #!$%@? jak ty tego nie rozumie. Te bl;uepille od szachów to samo. I co cie tak bardzo ten film Pawiana interesuje? Zgłosic ci konto?
  • Odpowiedz
Tu akurat się nie zgadza. To nie multik srario. Kolo nagrywa na yt i rumble i to faktycznie nie srarioner. Michaw mógł się pomylić.


@PraiseGodPL: To może ja wytłumaczę dlaczego uważam, że to multikonto carrionera jako osoba która była kiedyś jego widzem i pamięta pewne rzeczy, po pierwsze chłop ma zdjęcie profilowe które pochodzi z okresu czasu kiedy carrio nie miał zarostu i nosił gumową maskę na filmach sam takowe przysłowiowe
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@email-emailowy: wystarczy wejść na jego streama, gdzie gada. Chyba, że chodzi ci o takie rozmowy z innymi osobami to na kanale xntentaction jest zapis live, który trwał 5h, odlot gwarantowany
  • Odpowiedz
@qwe_: Przesłuchałem połowe i mam wrażenie, że tyle samo ubyło mi IQ. Jak można uważać, że ten śmietnik jest w ogóle jakimkolwiek autorytetem do wygłaszania czegokolwiek. Przecież jak on tylko gębę otworzy to uszy gniją. Praktycznie kazda wypowiedź to manipulacja, chłopski rozum i generalizacja xD Chciałbym móc przytoczyć w którym momencie zaczyna się jego #!$%@? ale musiałbym przepisać wszystkie jego słowa jakie wypowiada.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@email-emailowy: to prawda, ale xntentaction się nim zachwycił, zobaczył. że robi ogromne wyświetlenia i robią teraz "sigma podcast" z carrionerem dla kilku tysięcy osób na żywo, dając przestrzeń dla jego szkodliwych teorii
  • Odpowiedz