Wpis z mikrobloga

W wpisie Kasi Meciński najbardziej (poza hipokryzją z jej strony, że przyznaje się dopiero teraz jak już nie ma biznesu z gonciarzem xd) rozbawił mnie fragment o tym, że modelki były przestrzegane przed Gonciarzem.

Czaicie? Taki z niego potężny #!$%@?, że był znany w Japonii z podbijania do modelek, nawet agencje "modelingowe" przed nim ostrzegały XDD To ile tych modelek musiał tam zmolestować?
Podczas gdy wykopki spamowały przeruchanymi memami "kasiu wruć", Gonciarz dymał młode modelki za kryształ. Być może wykop miał udział w stworzeniu potwora, który chciał się odkuć za te wszystkie teksty o kukoldach, ruchając wiele głupiutkich małolat naraz.
Gonciarz w jeden dzień z kukolda stał się międzynarodowym seksualnym predatorem. Bestia z Tokio, postrach japońskich modelek xD

#blackpill #bekazlewactwa #afera #gonciarz #redpill #logikarozowychpaskow #zwiazki #heheszki
PoncjuszPijak - W wpisie Kasi Meciński najbardziej (poza hipokryzją z jej strony, że ...

źródło: krzysiu jebaka

Pobierz
  • 22
Jakby nie miał kasy, sławy, narkotyków to by gówno ugrał. Taki chad to sobie rucha normalne julki i nawet nie musi się martwić o jakieś pomówienia.


@Masterpolska94: Wiem wiem, podkolorowałem dla lepszego efektu. No ale jeśli faktycznie gonciarz jest znanym predatorem w modelingowym środowisku, to jest to faktycznie spore zdziwienie. Taki niepozorny, zniewieściały się wydawał.
@PoncjuszPijak: CEO agencji reklamowej TOFU Media jest... Gonciarz, więc miał łatwy dostęp do modelek. Co więcej zawód modelki to sytuacja mocno nie pewna, bo w jednym miesiącu zarobisz kilka tysięcy, a drugim kilka setek a wtedy będzie problem z rachunkami. A to skłania by zrobić gałe komu trzeba w zamian za stałą współprace. A stres jest na tyle duży, że sięganie po kryształ kusi...
CEO agencji reklamowej TOFU Media jest... Gonciarz, więc miał łatwy dostęp do modelek.


@N331: No kto by pomyśał, że nieatrakcyjny facet mający wpływy wykorzysta je żeby pukać młode modelki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°).

Zanim tego nie wiedziałem zastanawiałem się gdzie on wyszukiwał te modelki ale teraz wszystko jest jasne - miał je