Wpis z mikrobloga

Zauważ, że ludzie patrzący na to zdroworozsądkowo stają albo w obronie gargamela albo chociażby podchodzą do tematu bez większych emocji


@Regierungsrat_Walter_Frank: piszesz, jakby to był fakt, a to co najwyżej Twoje urojenia. Ludzie, którzy myślą zdroworozsądkowo liczą, że uda się usunąć agresywnego hipokrytę gargamela z pozycji internetowego "wieszcza" I tyle.

Najazd na chłopaczka idzie przede wszystkim od środowisk w których dopiero co siedział - tam cancel culture jest religią i tak
@rekkin: co #!$%@? xD przecież to prawaki widzą jedną stronę - locha się "puszcza" (tańczy zawodowo i jest modelką, dla przegrywa to już #!$%@?) i chłopa doprowadziła do stanu, w którym bezkarnie może ją #!$%@?ć, wyzywać i na nią pluć. Wśród bystrych ludzi panuje przekonanie, że jak ktoś jest dla mnie #!$%@?, to go zostawiam i nie chcę mieć z nim nic wspólnego. Konserwatywne wychowanie natomiast ma to do siebie, że
@wcfilmowe: "modelką" na onlyfans zapomniałeś powiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To tańczenie zawodowe to też o konkretnej specyfice. Nie zrobiła kariery na swoich umiejętnościach tanecznych (chyba że ktoś zaraz wstawi jakieś wygrane konkursy taneczne) tylko na seksualizacji - kiedy w dodatku była nieletnia, więc tak, Chuptysiowi mogło się to nie podobać. Szczegółów tego do czego ona się dopuszczała nie poznamy, bo Gargamel jest szantażowany, ale większość nie
modelką" na onlyfans zapomniałeś powiedzieć


@rekkin: mogłaby być nawet najbardziej zapracowaną roksą - nie usprawiedliwia to niczego, co było słychać na nagraniach. I biorę na poprawkę to, że ona też mogła do niego się odzywać #!$%@?, bo to ona nagrywała i wiedziała, że musi na nagraniach wyjść na niewinną. Nie zmienia to faktu, że zrobił co zrobił. Koniec, kropka.

To tańczenie zawodowe to też o konkretnej specyfice. Nie zrobiła kariery na
@wcfilmowe:

No i tak się właśnie dyskutuje z przegrywem.

Dodawanie "lewak", "prawak", "przegryw" nie sprawia, że czyjś argument jest słabszy czy twój mocniejszy xd

Skupiasz się człowieku na faktach, a ten ci wyjedzie z urojeniami.

Które z rzeczy które napisałem są urojeniami?
1. To, że jej taniec jest oparty na seksualizacji? No cóż, próbki tego tańca ludzie wstawiają tu regularnie. Według mnie jej taniec jest przeseksualizowany. Ale może jesteś znawcą tańca
w którym bezkarnie może ją #!$%@?ć, wyzywać i na nią pluć.

@wcfilmowe: Ale jakie masz na to dowody co tutaj napisałeś? Jakieś pomówienia tylko. Ta dziewczyna udostępniła audio na którym nic się nie dzieje. A na pewno nie to co tutaj napisałeś. W tym, rzecz że już wszyscy "koledzy" położyli na nim lachę a jakiś tam "prawak z internetu co śmieszne filmiki robi" chce mu dać szansę na wytłumaczenie się.