Wpis z mikrobloga

@Festiwal_Panczy: wygrają, jaka jest alternatywa? Konfederacja nie ma szans, a na feministki z lewicy i KO większość normalnych nie zagłosuje. Jak ostatnio zobaczyłem spot wyborczy KO na yt to sie za głowę złapałem, nie wiedziałem że oni poszli aż tak skrajnie w lewo
@bencvallan: Jęczenia? No tak, najlepiej zakazać jęczenia i niech będzie jedna partia. Jak kiedyś :D
To, że się pisowskie złodziejstwo opatrzyło, to nie znaczy, że nie można o nim przypominać, szczególnie przed wyborami, gdzie gamonie może raczą ruszyć dupę, zeby coś zmienić.
No chyba, że im postępujący upadek państwa pasuje.
@FuckYouTony: oczywiscie nie mozna zapomniec o aferach Platformy Obywatelskiej - szef gabinetu politycznego rzadu Donalda Tuska - Slawomir Nowak - to gdzie teraz jest? Aaa, siedzi w pierdlu za lapowki. A glowny siepacz Platformy Obywatelskiej Januszek Palikotow to na jaka kase teraz przekrecil ludzi? Na 170 000 000 zlotych. No, ale to przeciez partia przekretow i zlodziei, wiec co sie dziwic. Taka jest twarz Platformy Obywatelskiej o ktorej kazdy zapomina, albo
@Leszcz_Bagienny: oh tak, POPIS <3

że Tusk jest krystaliczny, a jego kolesie są czystsi od kolegi Kaczyńskiego, to albo jest idiotą


@FuckYouTony kurczę, politykę śledzę od 19 lat, ale nie wiem, może jestem niedouczony, albo tak jak piszesz, jestem idiotą, weź mi pomóż proszę i powiedz;

- Gdzie PO powołało prokuratora komunistycznego, zastępcę ministra sprawiedliwości i Pawłowicz (XD) do trybunału konstytucyjnego? 

- Gdzie łączyli ministra sprawiedliwości z funkcją prokuratora generalnego który
@Gluptaki: Nie ma lustrzanych afer. PO miało swoje własne afery. Natomiast korpucja, defraudacje, nepotyzm, kolesiostwo i wpływanie na prokuraturę (afera hazardowa, Amber Gold) było również standardem politycznym.