Wpis z mikrobloga

  • 5
@pedros92 ona miała 16 lat, wiec prawdopodobnie sama nie wiedziała jak wygląda taki związek, a że on starszy to myślała, że tak ma być. Ogólnie po tym, że tak długo z nim była, miała próbę samobójczą to z znaczy, że w przyszłości pewnie lepszych związków nie będzie miała. Gargamel po tym co jest w necie to ma borderline. To nie jest narcyzm jak wszyscy mówią. Tak mi się przynajmniej wydaje.
  • Odpowiedz
@chwila: potencjalnie może mieć oba te zaburzenia borderline i narcyzm. Sądzę, że właśnie to ma czyli złożone zaburzenia osobowości: bordeline i narcyzm.
  • Odpowiedz
  • 2
@Slavcel: stary, nawet jeśli ona też była toksyczna nie zmienia to faktu, że ją był, pluł na nią i ją ogólnie poniżał. Nic tego nie usprawiedliwia i Ty też nie próbuj go usprawiedliwiać.
  • Odpowiedz
@pedros92: to jeszcze poczytaj o toksycznych związkach, znajdziesz wytłumaczenie dlaczego ofiary przemocy często nie umieją uciec z toksycznego związku. I to dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn.
  • Odpowiedz
@ChadChampion

Czytanie ze zrozumieniem widzę nie jest twoja mocną stroną, spoko. W żadnym stopniu go nie usprawiedliwiłem, nawet sam wspomniałem, że to go nie usprawiedliwia. Za to wy cały czas patrzycie tylko przez pryzmat jednej strony. Gdyby tylko tacy ludzie jak wy mieli osądzać, posiadając szczątkowe informacje bez próby zagłębiania się, to dzisiaj Johnny Depp i wiele mu podobnych gdzie druga strona w konflikcie wyszło, że też miała wiele za uszami
  • Odpowiedz
  • 1
@Slavcel: skoro przy poprzedniej aferze ze swoją inną byłą potrafił powiedzieć co było prawdą, a co się nie zgadzało z jej wersja, a tutaj tego nie robi to widocznie nie ma nic na swoją obronę.
  • Odpowiedz
przesluchalem to z grubsza i generalnie nie rozumiem lasek. Po co była z nim tyle czasu, skoro tak się zachowywał.


@pedros92: to nie tak, żę nie rozumeisz lasek, ty nie rozumiesz ludzi. Tak samo chłop mógłby dawać się manipulować, nie dostrzegać że skala patologii w związku wymaga jego zerwania wbrew uczuciom i przywiązaniu, mieć syndrom sztokholmski itd.

. Po drugie przeraża mnie wulgarność kobiet, jakby język w rynsztoku znalazły.


@
  • Odpowiedz
@ChadChampion: Uwielbiam takie sytuacje. Toksyczne jednostki podlizują się lewicowemu środowisku, powtarzają ichniejsze mantry, a na sam koniec są pożerani żywcem przez środowisko do którego chcieli się dołączyć.

Środowiska lewicowe i środowiska LGBT to jedne z najbardziej dwulicowych, toksycznych i kanibalistycznych środowisk w których można przebywać. Jak tylko uznają cię za wroga to wyłania się z nich największe #!$%@?ństwo, a tak to tolerancja i wszyscy super. xD
  • Odpowiedz
a czemu miałyby się inacze jzachowywać niż mężczyźni? xD


@szybki_zuk: Bo są kobietami. Serio nie odrzuca cię, jak rozmawiasz kobietą, a ona klnie jak szewc? Już druga osoba mi to pisze i jestem przerażony, jak mężczyźni mają obniżone standardy. Sam nie używam wulgaryzmów w rozmowach poza pracą i to naprawdę nie jest takie trudne.
  • Odpowiedz