Wpis z mikrobloga

@depcioo Ja mam FR 245 i jestem bardzo zadowolony. Bateria może mogłaby być ciut lepsza, bo ładuję go mniej więcej raz na tydzień przy średnio 3 treningach, więc nie jest to jakiś super wynik. Ale ogólnie polecam.
  • Odpowiedz
@depcioo Polecam. Używam go do biegania, roweru, skakanki i spacerów. Minimalistyczny, jeśli zależy Ci tylko na bieganiu to bierz śmiało. Jedyny minus - bateria mogłaby dłużej trzymać. Przy moim trybie życia muszę go ładować praktycznie codziennie bo dziennie schodzi mi 60% baterii, no ale ja trenuję codziennie po kilka godzin ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@depcioo mam, korzystam, jest super, w grudniu będzie miał 2 lata, głównie do biegania, spacery, czasami basen i rower, i oczywiście ćwiczenia siłowe i fitness, bateria trzyma średnio tydzień (dużo z niego korzystam), GPS szybko ma fixa, polecam gorąco ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@depcioo: Ja miałem brać 245 ale na pepper wrzucili opcję na zakup 255 z amazon.es, 1100 nówka wychodzi.
I jest lepszy od 245, dużo dokładniejszy GPS, trochę większy, wysokość dobrze podaje. W tej cenie na pewno robi robotę. Dzisiaj zamówiłem, w piątek ma być.
  • Odpowiedz
@depcioo: no 245 na pewno się sprawdzi. Ja poszedłem w 255 dlatego, że biegam głównie po parku i może być problem z dokładnym GPS. Podobno 255 jest dużo lepszy w takich przypadkach. Gdyby nie to pewnie też bym miał 245.
  • Odpowiedz