Aktywne Wpisy

lubie-sernik +136
Jestem już 16. dzień w #azja i nic nie wskazuje na to, żebym miał w najbliższym czasie wracać do Polski.
Przepraszam, że rzadko dodaję wpisy, ale tyle się u mnie teraz dzieje. Do tego w pracy mam naprawdę sporo do zrobienia.
W poniedziałek byłem z @Arcane89 i Jaruwan w polsko-włoskiej restauracji. Jedliśmy pierogi ruskie i z mięsem – były przepyszne. W Krakowie bardzo ciężko byłoby znaleźć tak dobre pierogi... Piliśmy też
Przepraszam, że rzadko dodaję wpisy, ale tyle się u mnie teraz dzieje. Do tego w pracy mam naprawdę sporo do zrobienia.
W poniedziałek byłem z @Arcane89 i Jaruwan w polsko-włoskiej restauracji. Jedliśmy pierogi ruskie i z mięsem – były przepyszne. W Krakowie bardzo ciężko byłoby znaleźć tak dobre pierogi... Piliśmy też
źródło: 1
Pobierz
Apiro +67
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





Otryzmanie od rodzicow jakiegokolwiek mieszkania to chyba największy wygryw na start dorosłości (nie mówiąc o milionerach ustawionych do końca życia itp) sam znam kilka osób. Nie z jakiegoś potęznie bogatego domu, tylko jedynacy których rodzice po prostu oszczedzali pieniądze a na studiach albo po otrzymali kawalerke. Strasznie dużo wtedy odchodzi problemu i cała pensja zostaje bez zmartwienia o rate/wynajem. Nic tylko pozazdrościć.
Czy dużo znacie takich osób?
#nieruchomosci
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
Oszczędność na wynajmie (za te moje 50m pewnie z 3k by było) to już idzie w setki tysięcy złotych przez ostatnie prawie 10 lat. Nie miałam
Czyli typowo, mieszkanie od starych a odłożyłaś 50k-100k przez 10 lat XD
Ja też dostałem i wykorzystałem szansę, w 4 lata jako student odłożyłem już 60k na pracach dorywczych, lewar i teraz mam kilka mieszkań, zarabiam dużo więcej od rodziców i nawet bez ich pomocy bym ogarnął temat. Po 10 latach z takim startem to dziwne, że bierzesz w ogóle jakiś