Wpis z mikrobloga

jestes w zwiazku?


@dam2k01: Nie i nigdy nie byłem. Jestem niziołkiem i co z tego? Przez to mam sobie marnować życie wzdychaniem do czegoś czego nie mogę mieć? Mówi się trudno i żyje się dalej, bo życie toczy się dalej i jest to moje jedyne życie, więc nie mam zamiaru zbyt mocno je zmarnować na niepotrzebne umartwianie się nad sobą.
Można być szczęśliwym bez kobiety, można mieć znajomych, hobby, psa, zajęcie,
a probowales cos kiedys dzialac z kobietami ?


@dam2k01: Wobec dziewczyn które mi się podobały byłem odrzucany w przedbiegach.
Dla jasności, nie obwiniam innych ludzi a w szczególności kobiet za to, że nie chciały mnie, bo przecież każdy człowiek jest wolny i ma wolną wolę. Ja sam niechałbym być z kimś, kto mi się nie podoba. Po prostu uważam się za ofiarę genów, ale to nie musi mnie przekreślać jeśli chodzi
To odrzucenie w przedbiegach jest najgorsze, nie zdazysz nawet slowa powiedziec.


@dam2k01: Jeśli jako człowiek zostałeś w takiej sytuacji potraktowany z pogardą to taka osoba jest godna potępienia bo co innego powiedzieć, że nie jest zainteresowana a co innego potraktować cię jak podgatunek człowieka.

Sam sobie odpowiedz jak się czujesz w takich sytuacjach i jak myślisz jakie podejście ma wobec ciebie druga strona, czy cię szanuje, czy traktuje pogardliwie i jeśli
@dam2k01: Dla mnie jest ważne w jaki sposób mnie odrzuci bo to już mi dużo o niej powie. Jak mnie nie będzie chciała, ale wciąż będzie mnie traktowała z szacunkiem to ok, bo przecież nie musi, ale jak patrzy na mnie jak na #!$%@? bo śmiałem wyjść z inicjatywą to już wiem, że to pusta idiotka, której nieznane są głębsze myśli, wartości, rozumowanie a jej gąbka w głowie nasiąknięta jest nieuleczalną
  • 0
@TakiSobieLoginWykopowy: no o to chodzi, ze jak ktos nigdy nie uprawial seksu ani nie byl w zwiazku to idealizuje te rzeczy, mysle ze to jak najbardziej normalne, tylko wlasnie przelewanie swojej frustracji na inne osoby juz niekoniecznie.

Dlatego jak facet chociaz raz zazna bycia w zwiazku i uprawiania seksu to moze zmienic swoje postrzegnie pewnych spraw, moze tez dojsc do wniosku ze chce byc singlem na przykład. Lecz gdy facet nawet
To było po prostu over w 3 sekundy.


@shogu: Sprawa jest głębsza, a nasz płytki świat mass mediów tylko pogłębia problem spłycenia rozumienia człowieka jako czegoś głębszego niż wyłącznie wygląd, fajne życie przekładające się na ilość lajków na portalu społecznym.

Wśród młodych ludzi występuje inny schemat oceny samego siebie i swojej wartości niż u ludzi, którzy pamiętają świat bez internetu.

Obecnie wystarczy odbiegać wyglądem, aby pogrążyć się w poczuciu stracenia życia
otrzymałem wysryw o który nie prosiłem


@dam2k01: ja też, w momencie kiedy twoje unikanie odpowiedzialności za własne życie w postaci bełkotu powyżej pojawiło się na moim mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)