Wpis z mikrobloga

Linkedin kiedy szukasz pracy: <dźwięk świerszcza, jakieś pustynne krzaki się turlają>

Linkedin 1 nanosekundę po tym kiedy podpisałeś kontrakt z nowym pracodawcą: 30 rekruterek nagle przypomina sobie, że istniejesz i chce z Tobą porozmawiać, najlepiej jeszcze dzisiaj


@NiBBonacci: :D
widzisz, bez pisania o widełkach nie ma co dyskutować. Dla jednego gówno stawka to 15k, dla drugiego 25k a dla trzeciego 35k. Taki post nic nie mówi


@PanMlecz: oceniam stawki ze swojej perspektywy. Nawet jakbym napisał jakie to są to z kolei bez podawania stacku, stażu, tego gdzie robię i co robię to też nie miałoby sensu dlatego nie poszedłem w to :) Nie ma to znaczenia dla wątku.

Z mojej
@bojackHorsemanPatataj: @NiBBonacci o czym wy gadacie - ja do jakiegoś śmiecia napisałem przed chwilą wiadomość na linkedinie z zapytaniem jakie widełki ich magiczna firma oferuje, bo w tym 'fajnym' copy wyciągniętym z czat gpt zapomnieli podać dwóch liczb ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To nie wiem o jakim zgłaszaniu się do was piszecie. Rok konto na linkedzie 10 lat pracy jako grafik, obsługa klienta, współprowadzenie małego przedsiębiorstwa i
@smallboobslover

@bojackHorsemanPatataj: @NiBBonacci o czym wy gadacie - ja do jakiegoś śmiecia napisałem przed chwilą wiadomość na linkedinie z zapytaniem jakie widełki ich magiczna firma oferuje, bo w tym 'fajnym' copy wyciągniętym z czat gpt zapomnieli podać dwóch liczb ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To nie wiem o jakim zgłaszaniu się do was piszecie. Rok konto na linkedzie 10 lat pracy jako grafik, obsługa klienta, współprowadzenie małego przedsiębiorstwa
@smallboobslover: protip, poszukaj jak się triggeruje algo na linkedin
sumując, zmień cokolwiek w opisie swojej pracy, zaczniesz się wybijać, zacznij odpisywać rekruterom choćby "nie jestem zainteresowany" i zaczniesz się wybijać, zacznij postować artykuły i zaczniesz się wybijać. Rekruterzy używają specjalnej wersji LI i algo tam wyrzuca jako pierwsze najbardziej pasujące ale też wyglądające na aktywne konta przerzucając te "trupy" niżej w tabelce. Jeżeli nic nie zmieniasz na profilu i Twoje konto