Wpis z mikrobloga

Ogłoszenie z pełnym, czytelnym opisem, wyraźne zdjęcia całego zestawu - z bliska, z daleka, z kotem i bez. Myślałam że to wystarczy, że tak się robi.

Nie pomyślałam jednak, że wśród użytkowników są przecież ludzie z tą straszną chorobą, co nie pozwala im czytać literek.
Nie wolno im nawet zerkać na to, co może zobrazować treść, żeby nie spowodować zwary w klepisku XD

No naraziłam chłopa na niebezpieczeństwo, pewnie dlatego tak na mnie nakrzyczał, co nie?
Chyba dam mu swój numer i jak zadzwoni, to odpowiem na wszystkie pytania ()

#olx #allegro #bekazpodludzi #takbylo #heheszki #mojezdjecie #playstation #logikaniebieskichpaskow
Ytarka - Ogłoszenie z pełnym, czytelnym opisem, wyraźne zdjęcia całego zestawu - z bl...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 198
  • Odpowiedz
  • 23
@23kulpamens ty jednak masz coś z deklem XD nie chce mi sie z ignorantami gadać, wiec możesz sobie stąd iść - rozumiesz? Gościu #!$%@?, nie bądź upierdliwy xd
  • Odpowiedz
@Ytarka: No mogę iść xD

Możesz pisać co chcesz, ale oboje wiemy że źle się poczułaś i piszesz tylko dlatego, żeby ilość uwagi się zgadzała, bo nie potrafisz olać zwykłego wykrzyknika w wiadomości. xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Ytarka to chyba był ten moment w którym podzespoły PC były w cholerę drogie - zwłaszcza karty graficzne, nowe konsole były bardzo kiepsko dostępne (i to przeważnie w pakietach po 3k+ PLN, a nie golasy) albo w cholerę drogie z rąk skalperów, a poprzednia generacja w sklepach już nie była dostępna. Ja swoją puściłem w kilka godzin.

Pamiętam że PS5 wtedy schodziło na pniu, ja chyba tydzień czekałem na potwierdzenie przyjęcia zamówienia.
  • Odpowiedz
@Ytarka: gość jest nienormalny, no ale kultury w necie nie ma co szukać.

Z drugiej strony MINIMALNIE go rozumiem. Gdy w internecie, a szczególnie właśnie na OLX czy allegro zadaje kilka pytań na temat czegoś (ofc faktycznie nie ma ich w opisie) to aż za często dostaję odpowiedź tylko na jedno, na pierwsze, na ostatnie lub na to, które najkorzystniej jest odpowiedzieć.
  • Odpowiedz
  • 0
@b7kj farciarz! A 5 hula, śmiga jak trzeba? Jesteś Zadowolony? Ja sie rozkochałam w switchu, będzie to bolesna zdrada plejaka, ale czuje ze warto
  • Odpowiedz
  • 2
@dzek gdyby tych informacji faktycznie brakowało, to jasne. Sposób pisania byłby drugorzędny. Zreszta zobacz, faktycxnie nie było tam roku zakupu i sklepu, to mu napisałam. Ale reszte miał czarno na białym i nie rozumiem jak mógł postanowić zapytać o to raz jeszcze XD
Ytarka - @dzek gdyby tych informacji faktycznie brakowało, to jasne. Sposób pisania b...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz