Wpis z mikrobloga

Ogłoszenie z pełnym, czytelnym opisem, wyraźne zdjęcia całego zestawu - z bliska, z daleka, z kotem i bez. Myślałam że to wystarczy, że tak się robi.

Nie pomyślałam jednak, że wśród użytkowników są przecież ludzie z tą straszną chorobą, co nie pozwala im czytać literek.
Nie wolno im nawet zerkać na to, co może zobrazować treść, żeby nie spowodować zwary w klepisku XD

No naraziłam chłopa na niebezpieczeństwo, pewnie dlatego tak na mnie nakrzyczał, co nie?
Chyba dam mu swój numer i jak zadzwoni, to odpowiem na wszystkie pytania ()

#olx #allegro #bekazpodludzi #takbylo #heheszki #mojezdjecie #playstation #logikaniebieskichpaskow
Pobierz Ytarka - Ogłoszenie z pełnym, czytelnym opisem, wyraźne zdjęcia całego zestawu - z bl...
źródło: Zdjęcie z biblioteki
  • 196
PS wykrzyknik peni więcej niż jedną funkcję, ale ukrywają to przed Tobą


@23kulpamens: W języku polskim? Spełnia jedną ale pewnie ty znasz ich co najmniej kilkanaście. Według słownika PWN:

Wykrzyknik (znak wykrzyknienia) służy do oznaczania emocjonalnego zabarwienia wypowiedzi, uwydatniania jej charakteru żądającego lub rozkazującego. Może on też być używany do wyróżnienia jakiegoś fragmentu wypowiedzi.
W zakresie użycia wykrzyknika piszący ma dużą swobodę. Jednak należy przestrzec przed nadużywaniem tego znaku interpunkcyjnego. Zbyt
W języku polskim? Spełnia jedną ale pewnie ty znasz ich co najmniej kilkanaście. Według słownika PWN:


@enzojabol:
1. służy do oznaczania emocjonalnego zabarwienia wypowiedzi
2. uwydatniania jej charakteru żądającego
3. lub rozkazującego
4. Może on też być używany do wyróżnienia jakiegoś fragmentu wypowiedzi.

dodatkowo: "W zakresie użycia wykrzyknika piszący ma dużą swobodę"

Czytałeś tą definicję w ogóle? Reguły regułami, a ludzie i tak stosują wykrzyknik jak chcą, witamy realnym życiu xD
@23kulpamens: Pierwsze 3 punkty to w zasadzie to samo ale żeby poprzeć swoją bzdurną tezę rozbiłeś to na 3 :) . Co do czwartego to podaj proszę przykład jakiś konkretny - w jaki sposób wykrzyknikiem "wyróżnia się jakiś fragment wypowiedzi". Zaprezentuj.

Wielu idiotów w internecie się spotyka ale ty jesteś absolutnie wyjątkowym egzemplarzem. Winszuję :)