Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci czy Polacy serio sa tacy glupi i nie jezdza ogladac inwestycji ktore kupuja w kredycie pod korek? Nawet budow bo im jakas bozenka zdzialu sprzedazy naklamala ze nie mozna? Dzis bylem ogladac kolejna inwestycje z rana i termin oddania jest na przyszly rok na marzec, dwa bloki stoja rozbabrane na jednym XD wykonczyli od wewnatrz elewacje tak totalnie z du&y nie ma balkonow po drugiej stronie, nie ma okien, nie ma nawet instalacji i wykonczonego garazu a juz elewacja i to nawet pomalowana xD. Chyba specjalnie to zrobili pod zdjecia do dziennika realizacji xD. Na budowie doslownie dwoch typow bylo, dwa gigla bloki po 3 pietra, sobota przed poludniem i dwoch typow maluje na jednym niedobitku elewacje xD. W zyciu czegos takiego jeszcze nie widzialem. Oczywiscie sprzedano juz 70% mieszkan. Nawet drogi dojazdowej sobie za bardzo nie zrobili xD ale plot wysoki na 2 metry zayebali zeby nikt nie patrzyl xd dobrze ze mam drona xD. A gdzie do wykanczania garazu, wykanczania wewnatrz plytkami czesci wspolnych, kladzenie elektryki, robienie sanitarki. Przeciez tutaj brakuje ze 100ukraincow na budwe zeby to dokonczyc w terminie.
  • 5
@controll: Tak właśnie zrobiłem - wziąłem kredyt na etapie zerowym i #!$%@? wie czy zdążą czy nie. Sprawdziłem sprawozdanie finansowe 2022 i 2021 u dewelopera, nie ma kredytów i radzi sobie nieźle (podwojenie zysku z roku poprzedniego przez 2 lata pod rząd) więc pozostaje jedynie mieć nadzieję.