Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Staty:
- para
- 30 lvl
- #childfree
- jedna osoba gównopraca hybrydowa, druga wykwalifikowany specjalista stacjonarny
- miejsce urodzenia: miasto domyślne xD

Opcje:
1. Gównomieszkanie w #warszawa na #bk2% w patobloku bez parkingu, w średniej lokalizacji
2. Segment pod Warszawą ok. 85m2 na bk2%, dokupienie drugiego samochodu.
3. #kredythipoteczny po same jajca i kupno docelowego mieszkania w nowym budownictwie w Warszawie, z garażem podziemnym.
4. Emigracja do jakiegoś innego miasta, gdzie za te same pieniądze kupię metraż x1,5-2. Pensja mniej więcej taka sama dla nas wszędzie w dużych miastach PL.

Opcja 1 - mnóstwo jeżdżenia, tracenia czasu i nerwów, szansa na znalezienie czegoś spada z miesiąca na miesiąc.
Opcja 2 - przyspawanie dupy do samochodu, konieczność dbania o ogródek
Opcje 1,2,4 - spokój finansowy, jedyna okazja w życiu, żeby państwo coś zwróciło
Opcja nr 3 - z jednej strony motywacja do zwiększania zarobków, z drugiej władowanie się w wyścig szczurów, żeby to spłacić
Co sądzą specjaliści z tagu #nieruchomosci #mieszkanie? Bo mam już bigos w głowie przez ostanie miesiące, a otodom mi się wyrył już na ekranie monitora od naświetlania.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 27
w powiatowym chociaz wyjdziesz na powietrze, a w warszawie to jedynie na ulice co mają 5 pasów


@jmuhha: czy to jest zarzutka? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W Warszawie jest sporo miejsc z dobrym dostępem do spacerowej zieleni (na pewno powyżej średniej dla europejskich stolic), w zasadzie we wszystkich kategoriach cenowych.

Pic rel. tą są Stawy Brustmana na Bielanach, inne bardzo fajne miejsce to jest np. Jezioro Balaton
D.....k - >w powiatowym chociaz wyjdziesz na powietrze, a w warszawie to jedynie na u...

źródło: stawybrustmana

Pobierz
@mirko_anonim: bk2% za 2-4 lat może być już całkowicie nieopłacalny lub mało atrakcyjny (głównie ze względu na raty malejace)
Mieszkanie to dodatkowe duże opłaty dla spółdzielni czego w segmencie nie będziesz miał.
@mirko_anonim: podstawowe pytanie panie Mirko_anonim polega na tym czy planujecie bąbelki. Jeśli planujecie, albo nawet bierzecie pod uwagę, że może coś się trafić, to wtedy będzie, to jak najbardziej domek z ogródkiem. Jak nie to bym brał cokolwiek ale nie w starym budownictwie. Mimo licznych bloków w wielkiej płycie to ja to pierniczę, te krzywe ściany i obsrane klatki. Ale to ja. Powodzenia
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.