Wpis z mikrobloga

Ehhh człowiek to ma problemy.
Poczuł przypływ gotówki. Od lat siedzę na Oneplus 7 ale czas na zmianę.
Pierwszy raz w życie zastanawiam się nad Iphonem 15 pro(Nigdy w życiu nie miałem styczności z tym ekosystemem ani nie trzymałem w ręku)a tu na horyzoncie Google Pixel 8 pro.
#iphone #googlepixel #pixel
  • 8
Jeśli masz inne urządzenia Apple, albo planujesz kupić, to jest to rozsądna decyzja. Jeśli nie planujesz, to dość spory wydatek, a IOS jest inny i bedzie na początku upierdliwy. Cokolwiek nie weźmiesz, pixel czy iphon i tak będziesz zadowolny, także trochę problem pierwszego świata (nie jest to przytyk, luźny żart)
to ty masz sobie nie dać rady?


@dzieju41: To nie chodzi o dawanie sobie rady.

Ja mam zarówno androida, jak i ios, i widzę, że android jest dla mnie przyjemniejszy. Dlatego wspominam opowi o tym, żeby później nie było zdziwienia, że wydał kupę pieniędzy na coś, na co się wkurza, i z czego nie jest zadowolony.
@zajzerek: Kwestia tego, do czego używasz telefonu. Jeśli takie standardowe używanie plus czasem jakiś zabijacz czasu to w sumie nie zauważysz dużej różnicy. iOS jest dość przyjemny w użytkowaniu i po wielu latach z Andkiem, raczej skłaniałbym się do ekosystemu z jabłkiem.
Problem pojawia się, jeśli korzystasz z aplikacji, których na iOS zwyczajnie nie ma, albo bawisz się w jakieś jailbrake czy coś podobnego.