Wpis z mikrobloga

#rozdajo logo. Jako że minęły 2 lata od ostatniego mojego rozdajo logo, to pora na 3 edycję! To tak słowem wstępu - Jestem grafikiem, głownie tworzę identyfikacje wizualną i materiały reklamowe (również wideo). Tak też Ty Mirku i Mirabelko! Jeśli zaplusujesz ten wpis w przeciągu 10 sekund, masz szanse otrzymać całkowicie za darmo logo stworzone na potrzeby Twojej działalności, produktu, czy cokolwiek innego co potrzebujesz. Losowanie odbędzie się w niedziele tj. 24.09.2023 o godzinie 20:00. Jeśli chcesz być zawołany, zaplusuj komentarz pod wpisem.

Załączam kilka moich realizacji, miłego dnia ()
#biznes #dzialalnoscgospodarcza #jdg #logo
Kaioshin - #rozdajo logo. Jako że minęły 2 lata od ostatniego mojego rozdajo logo, to...

źródło: logoskiportfolio

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • 3
@deafpool: Najtańsza opcja to 200zł za 1 propozycje. Za 500zł masz 3 propozycje i potem dopieszczamy którąś z nich do pełnej satysfakcji. Logo jest dostarczane w formatach wektorowych i rastrowych w barwach CMYK, RGB i czarno-białe. Przed rozpoczęciem wysyłam ankietę, która pomaga mi trafić w to co klient oczekuje więc praktycznie zawsze w tych 2 propozycjach jest już to co klient chciał, zostają ewentualnie jakieś pierdoły do korekty. Cena zależy też
  • Odpowiedz
  • 1
@Shatter: no trochę się cykam, aczkolwiek póki co AI mi bardziej pomaga w pracy niż przeszkadza więc jestem dobrych myśli (ʘʘ) Nie mniej jednak od jakiegoś czasu bardziej idę w stronę wideo niż grafiki a tutaj AI ma trochę trudniej do namieszania, skleić film może by i kumacie skleiło, ale nadal ktoś musi nakręcić materiał
  • Odpowiedz