Wpis z mikrobloga

Oni chcą tylko obniżać podatki w zaciszu swoich biur poselskich....
Oh wait. Właśnie Konfederata w debacie powiedział że trzeba dalszego zaostrzania prawa aborcyjnego. Zakaz aborcji gdy ciąża pochodzi z przestępstwa, np. gwałt.

Tak, na plecach kucy jedzie zamordyzm i trzyma im przed nosem marchewkę podpisaną "niskie podatki". Ha tfu na nich.

#aborcja #konfederacja #polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji
  • 23
@The_Orz: Dlaczego za każdym razem, kiedy ktoś z Konfederacji powie, że jest przeciwny zabijaniu nienarodzonych dzieci, wy udajecie zaskoczonych, jakby oni to trzymali w tajemnicy, a wy dopiero się dowiedzieliście? Przecież zakaz aborcji to jeden z ich głównych postulatów, mówią o tym od lat, ba, od dekad.
@assninja: nie mam nic przeciwko ćwiczeniom wojskowym dla ludzi świeżo po szkole lub dla bezrobotnych, branie większej ilości to głupota. @The_Orz pieniądze zarobione przeze mnie, nie dane przez łaskawce, nie ma wolności osobistej bez pieniędzy.
ja #!$%@?, wykopki odkrywaja, ze konfa to zamordysci z jakims wolnosciowym gospodarczo #!$%@? na sztandarach, ktore nie ma zadnego pokrycia w realnym zyciu. mam wrazenie, ze znowu jestesmy w fazie, gdzie 15-latkowie po kilku latach fanbojstwa dorastaja i odkrywaja gorzka prawde XD teraz znowu kolo 10% glosow zostanie zmarnowaych tylko po to, aby za kilka lat czytac 'no, przyznaje ze wstydem, ze bylem glupi i na nich glosowalem' ¯\(ツ)/¯
juz #!$%@? z