Aktywne Wpisy

broker +71

Krupier +52
Kiedyś na tym portalu czytałem, że pojechanie gdzieś na wakacje i robienie sobie żarcia samemu to wiocha, obciach, wstyd i w ogóle nie po to się jedzie na urlop żeby gotować, ale ja jakoś tak mam w dupie takie opinie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
P.S. Jak ktoś mi jeszcze raz powie, że polskie morze jest droższe niż zagranica to chyba pęknę tym razem nie z przejedzenia, a ze
P.S. Jak ktoś mi jeszcze raz powie, że polskie morze jest droższe niż zagranica to chyba pęknę tym razem nie z przejedzenia, a ze
źródło: 1000006133
Pobierz





Mam kredyt z 230k kapitału i 20 lat pozostałych do spłaty, na 8% stałej, rata ok. 2 tys.
Parę miesięcy temu dostałem wypłatę wysokiej premii i nadgodzin, od tego czasu trzymam na lokacie 7% 45 tysięcy złotych.
Myślałem o tym, żeby przeznaczyć te środki na nadpłatę, ale nie wiem czy to teraz robić, czy czekać. Zarabiam 6600zł na rękę, zazwyczaj dochodziły jeszcze duże premie, ale wygląda że ten rok będzie chudszy i nie wiem czy go nie przeczekać i zostawić sobie większą poduszkę finansową. Minus jest taki, że więcej kasy przepadnie na odsetki.
Planuję też zrefinansować kredyt na 6,2% i będzie dzięki temu 3-4 stówy mniej, może wtedy już nie będzie sensu nadpłacać.
Nadpłacać wobec tego w najbliższym czasie czy nie nadpłacać i trzymać środki?
#kredythipoteczny #nieruchomosci
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
Czy nadpłacać?
@controll: A czytać umiesz ?
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero