Wpis z mikrobloga

@GeneralX: Ogólnie nie powinno się ustawiać żadnej z głównych statystyk na mniej niż 4, zawsze wybierałem cechę 'zdolniacha' żeby mieć +1 do wszystkiego.
  • Odpowiedz
Ogólnie nie powinno się ustawiać żadnej z głównych statystyk na mniej niż 4


@GARN: Dlaczego? Skąd taka liczba? Charyzme, szczęście czy percepcje można spokojnie zostawić na 1 w wielu buildach. Zarowno w f1 lak i f2.
  • Odpowiedz
@chciwykrasnolud 1charyzmy pozwala tylko na jednego towarzysza, 1percepcji usuwa wiele alternatywnych sposobów rozwiązania zadań, 1 luck i ciągle te missy albo wypadające magazynki :D Jak zależało ci na siłowym przejściu gry zabijając wszystko to w sumie tak. Jak rolepoayowales to wypadało je mieć podniesione
  • Odpowiedz
1charyzmy pozwala tylko na jednego towarzysza


@mojemacki: konkretnie to 2, bo gra nie zawsze sprawdza limit drużyny kiedy dołączamy nową postać ;) Wiele to nie zmienia bo bez moda który pozwala nimi sterować nie są zbyt użyteczni.

1percepcji usuwa wiele alternatywnych sposobów rozwiązania zadań

wymienisz kilka?

W F1 z tego co pamiętam gra sprawdzała percepcję tylko w wyniku buga - zamiast innego atrybutu.
W F2 sprawdzała w 2 miejscach: w Norze
  • Odpowiedz
ale fabularnie pojawia Ci się info o luźnych kamieniach


@mojemacki: To sie pojawia chyba po kliknieciu prawym myszkiem na ten fragment sciany? Sprawdziłem skillchecki i atrbutechecki w plikach gry i tam zadnego nie a w tym miejscu. Wszystko powinno wygladac tak samo bez wzgledu na statystyki. Sprawdze w przyszły weekend jak mi nic nie wypadnie.
  • Odpowiedz