Wpis z mikrobloga

@Bogdan23: Według mnie lepiej z doradcą. Porówna ci oferty, złoży ci wnioski do kilku banków, wszystko przygotuje. Doradcy też mają często znajomości w bankach i trochę łatwiej może być o informacje na temat statusu. Ja korzystałem z doradcy i było git. Z resztą, za doradcę nie płacisz nic, więc sam profit. Korzystając z doradcy masz wszystkie banki w jednym miejscu.
@Bogdan23: Do Aliora złóż sam. Do reszty daj przez posrednika. Alior daje gratis Thermomixa jak skladasz samodzielnie. Do tego w Aliorze, mimo wysokich kosztów początkowych jest spora szansa na kredyt z ratą ok 1% a nawet poniżej przez pierwsze 5 lat. (Mają ofertę około 6% i od tego odejmujesz dopłatę z BGK 5.14) Tylko u nich marża zależy od oceny zdolności - im lepsza tym szansa na niższą
@Bogdan23: Patrząc na ilość papierologii, którą podpisywałem, to tylko z doradcą. I tak za niego nie zapłacisz, bo prowizję ma z banku, a tak to Ci wydrukuje tonę tych dokumentów, powie wszystko gdzie i jak dobrze wpisać i podpisać, zawiezie do banków, jak jest bardziej ogarnięty i ma kontakty, to może coś przyspieszyć. Do tego ja w tym tygodniu miałem już projekt umowy z bankiem i razem czytaliśmy całą umowę i