Wpis z mikrobloga

Wczoraj nie pilem bo caly dzien w pracy, dzisiaj i jutro wolne, co mialem zrobic to zrobilem, ogarnalem troche pokoj zrobilem pranie, wypilem 2 kawy i co teraz jest 14, co z reszta dnia #!$%@? mam zrobic, na trzezwo nawet siedzenie na wykopie nie sprawia satysfakcji, zero znajomych, zero checi zeby wyjsc gdziekolwiek, najchetniej to bym kupiil 12 zubrow i sie #!$%@? znowu, nie mam co zrobic z wolnym czasem ta pustka i ciagle myslenie o problemach mnie niszczy i tak juz od kilku lat ehhh
#alkoholizm #przegrywpo30tce
  • 15
@ojednopiwozadaleko: gówno tam za późno, najprostsza wymówka jaką można wymyślić xd alko daje ci wystrzał dopaminy w mózgu, zwykłe rzeczy typu serial czy gra cieszą bardziej. przechodziłem przez to przez krótki czas. parę miesięcy detoksu i te zwykłe, przyziemne rzeczy cieszą tak samo, albo nawet bardziej bo budzisz się bez kapcia w mordzie.

jeśli potrzebujesz kontaktu, zapisz się do lokalnego AA, jeśli się wstydzisz, zadzwoń pod 800 702 222(telefon zaufania dla
@Thorus88: po mocnych alko mi #!$%@? bo ja nie znam umiaru, urywa mi sie film i robie rzeczy ktorych pozniej zaluje, typu sram pod siebie, #!$%@? jakies chore akcje typu obrzucanie pubu wybielaczem za co chodze po sadach, seks bez zabezpieczen z randomami tak ze mocnych trunkow nei tykam juz zycie mnie nauczylo, piwo mnie znieczula ale dziala lagodniej wypije zamuli mnie i ide spac, po mocnych trunkach energia i glupie