Wpis z mikrobloga

@Jariii: @przemyslaw-maczka @tomasz-kalucki @xDawidMx @szumowina_wadowicka @starstar-wars
Polecam obejrzeć całość, a nie pojedyncze zdanie wycięte przez TVP.
Tak to Sikorski za rządów PO-PSL zawarł pierwsze umowy dotyczące ukraińców i białorusinów. PiS po przejęciu władzy rozszerzył umowy o kolejne kraje/kontynenty. Warto sięgnąć co samego źródła, a nie powtarzać głupoty za TVP.
eldarel - @Jariii: @przemyslaw-maczka @tomasz-kalucki @xDawidMx @szumowina_wadowicka ...
@d_garm Jedzie po PO, bo jeżeli PiS za bardzo straci to nie będzie mógł zrobić nimi większości - a im na tym politycznie zależy. Ich celem jest utrzymać tak poparcie żeby i opozycja demokratyczna i PiS potrzebowali ich do koalicji rządowej - bo wtedy mają większą kartę przetargową - z ich perspektywy, perspektywy robienia polityki jest to dobre posunięcie. Nawalanie PiSu byłoby dla nich strzałem w kolano, bo robią przysługę opozycji wtedy,
@Jariii: serio nagle wierzysz ze pasek tvpis nie przekręcił wypowiedzi? Ja cokolwiek tam widzę to wiem ze na 100% NIE jest prawdą wiec ze Bosak powiedział coś zupełnie innego. Jak ktokolwiek spoza PiS coś powie to zawsze jego wypowiedz na pasku jest wyjęta z kontekstu i przekręcona. Nie jest? Czemu zakładasz inaczej gdy Ci to akurat pasuje bo nieulubiony chłopiec jest „cytowany”?
@merciless85: Nie pierwszy raz neuropek powiela TVPowską propagandę, dziwne...

@d_garm @Iguan2207 Bzdura, śledzę ich wypowiedzi i wywiady dość często i głównie atakowany jest PiS. Także za rzeczy których KO sama nie tknie bo miała w tym udział - e.g. Covid. Po prostu pokazują że KO wraz z resztą hołoty nie jest jakąś rozsądną alternatywą tylko pod wieloma względami PiSem w wersji lite.