Wpis z mikrobloga

@Kopytnik_1: Ostatnio zastanawiałem się nad peruką, ale...

No właśnie ale jest największe. Ludzie znają mnie jako łysego, gdybym zaczął chodzić w peruce, od razu byłoby wiadomo, że to nie są naturalne włosy. Wstydziłbym się. Zastanawiam się, na ile te nowoczesne peruki wyglądają realistycznie.

A może po prostu zaakceptować to, że jest się łysym. Mi to nie przeszkadza, ale myślę, że to dla wielu kobiet spory minus. A o odbiór u płci
@Kopytnik_1: noś czapki, jest bardzo dużo różnych nakryć glowy teraz xD A serio to sam zaczynam łysieć. Teraz mam długie wlosy ale będę się musiał kiedyś pogodzić z tym, że bede miał łysą głowę. Zachowanie godności w stosunku do siebie samego to akceptacja rzeczywistości. Peruki, zaczeski itp - to widać.
@Kopytnik_1: Przez zakola golę głowę 1-2 x w tygodniu na 0,5 mm. Wygoda ogromna. Oszczędność na fryzjerze. A z minusów, to wiadomo, że laski preferują owłosionych troglodytów, więc koncentruję się na finansach, bo wiem, że przy odpowiednio grubym portfelu zakola nagle przestają im przeszkadzać.
Antibambino - @Kopytnik_1: Przez zakola golę głowę 1-2 x w tygodniu na 0,5 mm. Wygoda...

źródło: -tomorrowland-2022-die-angesagtesten-djs-der-elektro-edm-und-house-szene-live-auf-rtl--jpg--article-image-35400939-

Pobierz