Wpis z mikrobloga

Mam do was ważne i ciekawe pytanie Panowie. Jak się czujecie z tym, że jako faceci to macie tylko harować, nic nie mówić i zdechnąć, najlepiej przed emeryturą, żeby nie zdążyć jej pobrać?

Że jest wam od dziecka wpajane, że kobiety są święte? Że najlepiej to byście tyrali i 90 procent oddawali na kobiety, bombelki i darmozjadów z rządu? Że generalnie świat ma was gdzieś i nie ma żadnych programów dla was, nie macie profilaktyk, badań, organizacji, które by was wspierały?

Jesteście jak g ó w n o leżące przy krawężniku. Tyle obchodzicie przypadkowego przychodnia, żeby tylko przejść obok jak najdalej.

Jakbyście byli w płonącym budynku to uratowaliby kobiety i dzieci, a was zostawili w p i z d u, bo szkoda czasu.

Musicie płacić alimenty na cudze, czasem swoje dzieci. Cały transfer jest pośrednio i bezpośrednio do kobiet. W sądach nie macie szans, z każdej potyczki z kobietami wyjdziecie zrujnowani finansowo i psychicznie. Na emerytów, na wyprawki, na mopsy, fundusz alimentacyjny, kochanków kobiet, a lewica chce żeby jeszcze podpaski i tabletki?

Przemoc wobec was każdy ma gdzieś, jakby kobietę zgwałcili w przejściu podziemnym to podniosłoby się larum na cały kraj. Gdybyscie wy dostali w p i e r d o l od dresów i trafili do szpitala ze złamaniami i przemieszczeniem, albo pękniętymi narządami to lekarz na urazówce nawet by na was nie spojrzał jakby was wwozili na noszach tylko patrzył na personel, mówił co zrobić bez emocji i pisał w papierach.

Przyjemnie tak?

A na koniec usłyszeli byście jeszcze od jakieś Julki ze smartfonem, że jest piekło kobiet i kobiety mają przerąbane a wszyscy mężczyźni to g....

#redpill #blackpill #mgtow #pieklomezczyzn #pieklokobiet #feminizm #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #bekazfeministek #bekazlewactwa #bekazpisu
  • 86
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: W dziwnej rodzinie dorastałeś. Wzajemny szacunek, obopólne starania i inwestowanie w związek - to podstawy zdrowej relacji, ale nie ten wysryw nieudacznika który wyprodukowałeś pod wpływem jakiegoś dziwnie ukierunkowanego żalu
  • Odpowiedz
Wzajemny szacunek, obopólne starania i inwestowanie w związek


@windows95: a powiedz za co kobieta ma mieć szacunek do faceta? one są silne niezależne przecież, kasę dostaną od "rządu", jak da posta na fb czy innym portalu to każdy spermiarz z wywalonym jęzorem jest na jej usługi, jak coś się by zadziało na ulicy to jest masa białoryzerzyków - po co kobiecie facet którego w dodatku trzeba szanować ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: Od samiutkiego przedszkola wpaja się chłopakom szacunek dla kobiet(co jest słuszne ale bez przesady) Szacunku do mężczyzn się nie wpaja dziewczyną, wpaja się im za to to, że można po nich jechać bo to faceci i tak to się kręci, podwaliny od samego przedszkola.
  • Odpowiedz
że jako faceci to macie tylko harować, nic nie mówić i zdechnąć, najlepiej przed emeryturą, żeby nie zdążyć jej pobrać


@Ynfluencer: A mamy tak? Bo nie odczułem.
  • Odpowiedz
@Ynfluencer zapomniałeś dodać, że jeśli spotyka nas patologia, toksyczna matka albo ojciec, patologia w domu alkoholizm, przemoc psychiczna itd, TO MY JESTEŚMY TEMU WINNI. BO NAM SIURAKA WYLOSOWAŁO.

Jedyna słuszna metoda, to mieć #!$%@? w p0lki i ich wymagania tak szybko, jak to tylko możliwe. Mnie zajęło to niestety aż 25 lat, ale w tym czasie nie zrobiłem żadnej dzieci, nie dałem się naciągnąć na jakieś wykładanie kasy (pewnie dlatego zainteresowanie mną
  • Odpowiedz