Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam,
Podobno mogą mnie porwać dla informacji/okupu.
Znam bogatych ludzi, jeżdżą s klasami, bankowość prywatna itd słyszę o przetargach, jadłem obiad z prezydentem miasta, jakbym uparł się to bym dostał do niego numer jak i miasta obok, dostaje zaproszenia do wielkich międzynarodowych korporacji. Generalnie „ermenogilda gajery, excel, zyski, wielkie liczby”
Jak się bronić w razie czego przed tym? Broń jedynie do celów sportowych bym dostał.
Gaz pieprzowy pomoże wrazie czego? Jak się bronić w razie w?
Jestem lekko niepełnosprawny, tupie lewa noga i nie ruszam palcami lewej reki.
#bankowosc #banki #pozwolenienabron #bronpalna #przetargi #korpo #vitkac #zara #niewiemjaktootagowac



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ale bzdury xD

Kto jeździ s-klasą łatwiej się dowiedzieć, mając gówno-wklepywacza ubezpieczeń wewnątrz ubezpieczalni.
Numer telefonu nie jest wartościową.
Sam na pewno się nie obronisz przed porwaniem. Możesz unikać sytuacji tego umożliwiających.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie ma ratunku, na ludzi Twojego pokroju polują najwięksi agenci wywiadów, jak wezmą cię na celownik to mogą nawet cie porwać UFO z orbity. Twoje tupanie lewą nogą już mają zmapowane i wykorzystają jako sygnał akustyczny.

Niestety taka jest cena niezwykłego życia, kogoś kto zna bogatych ludzi z s-klasami oraz jadł obiad z prezydentem miasta, jakby się uparł to by dostał do niego numer, jak i numer do prezydenta miasta
  • Odpowiedz