Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wpis przeznaczony tylko do różowych dotyczący #tinder #zwiazki

Od roku szukam dziewcyzny z którą chce mieć normalny, długi związek i nie jestem w stanie znaleźć. Koledzy moi nie są w stanie pomóc i się ze mnie nabijają a ja już trochę popadam w dół. Może żeńskie oko pomoże?

Trochę o mnie, 33 lata, 195 centymetrów, parę lat chodzenia na siłownię i bodyfat 15%. Według kolegów jestem przystojny, koleżanki z pracy dziwią się że nikogo nie mam.

Byłem w pięciu związkach, nigdy nikogo nie zdradziłem, nigdy nie miałem fwb, ons czy hookup. Podobno jestem bardzo dobrym człowiekiem, empatycznym ale i stanowczym i mający własne zdanie. lewicowe poglądy. Nie przechwalam się, na randkach słucham, w domu gotuję, sprzątam. Nie chcę mieć dzieci i chce przejść na rentierstwo za 10 lat. Uważam że związek to partnerstwo i trzeba się wspierać i pomogac. Czasami ja robię 80% kiedy dziewczyna ma gorszy dzień a czasami jestem w stanie zrobić tylko 20% kiedy mam więcej pracy.

Mam bardzo dobrze płatna pracę w której mało pracuje (nie jestem pracoholikiem), i side hustle który lubię. Mam własne mieszkanie w centrum miasta kupione za gotówkę.

Mam ukończone dwa kierunki studiów, mówię w dwóch językach obcych biegle, mam kilka certyfikatów.

Jestem ambitny ale w porywach. Zwiedziłem trochę świata, popracowałem na emigracji trochę, lubię masę rzeczy. Od nerdowych po gry po sporty po muzea po popkulture po podcasty i książki (jedna na miesiąc średnio niestety)

Lubie wyjazdy w Alpy jak i nurkowanie w morzu czerwonym. Nie spinam się niczym i nie stresuje się niczym.

Moje minusy, czasami jestem cyniczny. Czasami mam momenty gdzie wszystko mnie przerasta i nie jestem w stanie coś załatwić i odkładam to w czasie (kupno biletów lotniczych, wybranie nowego ubezpieczyciela). Czasami jestem za mało ambitny bo nie widzę sensu i nie mam motywacji. Mam parę kompleksów.

I nie mogę nikogo znaleźć. Dziennie mam parę matchy na tinderze, na randki chodzę rzadko a jak już pójdę to okazuje się że chcą mieć dzieci lub chcą ons. W ogóle 90% profili swipuje w lewo bo nie ma dziewczyn na portalach które by wpadały w mojej deal-breakers. Szukam głównie 24-30, 1m80+, szczupła, z dobra praca, magisterka, nie chce dzieci i do tego również bodycount do 5-8. Plusem jest ma swoje mieszkanie. I serio nie mogę znaleźć.

Czy to znaczy że takich dziewczyn nie ma i muszę nie wiem, obniżyć wymagania albo wyjechać i szukać za granicą? Czy może coś jest w moim profilu albo we mnie co powoduje reakcje wymiotna u kobiet?

Dzieki za pomoc!

#rozowepaski #pytaniedorozowychpaskow
#pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 41
@mirko_anonim: skoro trafiasz na takie co chcą dzieci, to znajdujesz kogoś do długotrwałego związku.

Opisałeś siebie, ale nie podałeś czego oczekujesz od relacji i potencjalnej partnerki. Jesteś w tym wpisie tak skupiony na sobie, że powinieneś się sklonować i być w związku sam ze sobą xD a tak poważnie - pewnie szukasz kobiety w okolicy trzydziestki, a takie najczęściej chcą albo związku z posiadaniem dzieci w pakiecie, albo nie chcą go
@mirko_anonim Kolego, kobieta 24-30, szczupła, co najmniej 8/10, wykształcona, z dobrą pracą i własnym mieszkaniem doskonale już wie, że nie potrzebuje jakiegoś frajera do życia na co dzień, a już zwłaszcza, jeśli nie ma chęci zakładania rodziny
Dlatego te, które spotykasz, szukają ons/fwb bo chłop im jest potrzebny co najwyżej tylko do tego

Musisz więc albo obniżyć wymagania, albo wyjechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
fwb, ons czy hookup

side hustle

swipuje

deal-breakers

bodycount


@mirko_anonim: Nic dziwnego, że wy macie problemy ze znalezieniem drugiej połówki i komunikacją ogólnie. Mówicie jakimś bełkotliwym językiem, który jest mieszanką polskiego i angielskiego. Przedstawiasz siebie jako człowieka na poziomie, zdziwionego, że nie masz pary mimo swojej zajebistości, a brzmisz jak nastolatek czytający bravo.
Dlatego te, które spotykasz, szukają ons/fwb bo chłop im jest potrzebny co najwyżej tylko do tego


@cleopatre: super perspektywa, być ruhcanym całe życie przez typów których się nawet nie zna ( ͡º ͜ʖ͡º)

To tak jakbym ja miał jeździć na prostytutki, bo znam swoją wartość xD

Weź ty może się zasatanów co wypisujesz, bo co prawda OPTOPEDAU, ale ty depczesz mu po piętach :p
@mirko_anonim
Może zaczynając od statystycznych: wzrost powyżej 180 będzie w okolicy 1% najwyższych. Czyli 99/100 kandydatek odrzucasz za wzrost.
Nie wiem jak ostro definiujesz szczupłość, powiedzmy BMI poniżej 20 odrzuci Ci jeszcze ponad połowę.
Później polecą kolejne za wykształcenie, pracę i mieszkanie, żeby na koniec te co zostały jeszcze podzielić przez kilkadziesiąt? bo duża większość tych które chcą długoterminowego związku, chcą też rodziny i dzieci.

Ja z tych Twoich nie spełniam tylko?
Ja to nie wiem, świat schodzi na psy, gdybym kogoś szukała to chciałabym go poznać najpierw, a nie skreślać bo nie spełnia jakichś moich oczekiwań, zawsze można przepracować różnice, a do reszty wspólnie dojść, po co to jakieś chore wymagania stawiać na wstępie? CV do ciebie trzeba składać?