Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wpis przeznaczony tylko do różowych dotyczący #tinder #zwiazki

Od roku szukam dziewcyzny z którą chce mieć normalny, długi związek i nie jestem w stanie znaleźć. Koledzy moi nie są w stanie pomóc i się ze mnie nabijają a ja już trochę popadam w dół. Może żeńskie oko pomoże?

Trochę o mnie, 33 lata, 195 centymetrów, parę lat chodzenia na siłownię i bodyfat 15%. Według kolegów jestem przystojny, koleżanki z pracy dziwią się że nikogo nie mam.

Byłem w pięciu związkach, nigdy nikogo nie zdradziłem, nigdy nie miałem fwb, ons czy hookup. Podobno jestem bardzo dobrym człowiekiem, empatycznym ale i stanowczym i mający własne zdanie. lewicowe poglądy. Nie przechwalam się, na randkach słucham, w domu gotuję, sprzątam. Nie chcę mieć dzieci i chce przejść na rentierstwo za 10 lat. Uważam że związek to partnerstwo i trzeba się wspierać i pomogac. Czasami ja robię 80% kiedy dziewczyna ma gorszy dzień a czasami jestem w stanie zrobić tylko 20% kiedy mam więcej pracy.

Mam bardzo dobrze płatna pracę w której mało pracuje (nie jestem pracoholikiem), i side hustle który lubię. Mam własne mieszkanie w centrum miasta kupione za gotówkę.

Mam ukończone dwa kierunki studiów, mówię w dwóch językach obcych biegle, mam kilka certyfikatów.

Jestem ambitny ale w porywach. Zwiedziłem trochę świata, popracowałem na emigracji trochę, lubię masę rzeczy. Od nerdowych po gry po sporty po muzea po popkulture po podcasty i książki (jedna na miesiąc średnio niestety)

Lubie wyjazdy w Alpy jak i nurkowanie w morzu czerwonym. Nie spinam się niczym i nie stresuje się niczym.

Moje minusy, czasami jestem cyniczny. Czasami mam momenty gdzie wszystko mnie przerasta i nie jestem w stanie coś załatwić i odkładam to w czasie (kupno biletów lotniczych, wybranie nowego ubezpieczyciela). Czasami jestem za mało ambitny bo nie widzę sensu i nie mam motywacji. Mam parę kompleksów.

I nie mogę nikogo znaleźć. Dziennie mam parę matchy na tinderze, na randki chodzę rzadko a jak już pójdę to okazuje się że chcą mieć dzieci lub chcą ons. W ogóle 90% profili swipuje w lewo bo nie ma dziewczyn na portalach które by wpadały w mojej deal-breakers. Szukam głównie 24-30, 1m80+, szczupła, z dobra praca, magisterka, nie chce dzieci i do tego również bodycount do 5-8. Plusem jest ma swoje mieszkanie. I serio nie mogę znaleźć.

Czy to znaczy że takich dziewczyn nie ma i muszę nie wiem, obniżyć wymagania albo wyjechać i szukać za granicą? Czy może coś jest w moim profilu albo we mnie co powoduje reakcje wymiotna u kobiet?

Dzieki za pomoc!

#rozowepaski #pytaniedorozowychpaskow
#pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 41
po co to jakieś chore wymagania stawiać na wstępie? CV do ciebie trzeba składać?


@auriluna: dosłownie każda kobieta ma taką listę wymagań :p
Pewnie chłop bierze przykład od koleżanek ¯\(ツ)/¯
moim zdaniem, może to będzię infantylne ale osoby o poszczególnych poglądach zazwyczaj mają pewne cechy charakteru, a czasem nawet i wyglądu. Typowe zachowanie również dla głoszonych przez siebie tez. Mężczyzna o lewicowych (skrajnych) poglądach to dla mnie miękka bułeczka. Dodatkowo odnoszę wrażenie, iż większość kobiet szuka cech takich jakie reprezentują mężczyźni od centrum do prawa. Taki mój pół inteligencki wywówd bez zadnych badań.
@Ulfric_Stormcloak Rozumiem, że Ty też chciałbyś być ruchany przez fajne kobiety, ale niestety jesteś tylko wykopkiem i nie ruchasz w ogóle
Jeśli porównujesz czyjeś układy lub przygodny seks do płacenia przez mężczyzn za seks to pozostaje mi tylko współczuć xD
Rozumiem, że Ty też chciałbyś być ruchany przez fajne kobiety


@cleopatre: a co to za atrakcja? seks bez uczuć może dobry jest dla zwierząt, nie dla cywilizowanych ludzi :p
:p to że ty jesteś puszczalska, nie znaczy że każdy jest ;p

I tak, przygodny seks, to dosłownie to samo co seks z prostytutką.
Różnica polega na tym, że kobieta nie musi płacić za bycie ruhcaną, a jak jest się mężczyzną, to
@mirko_anonim: szczerze, mnie zaciekawiłeś:) Moim zdaniem po prostu szukasz w złym miejscu - tinder to specyficzne miejsce i więcej tam poszukiwaczy przygód niż stabilizacji. Ja na przykład nigdy nie zainstalowałam tindera, bo miałam już wyrobioną o nim opinię. Znalazłam partnera na Badoo i właśnie planujemy ślub:) Nie znaczy to, że na Badoo nie ma ludzi z tym samym podejściem, którego chcesz uniknąć, ale moje doświadczenie mówi, że z dwojga złego już
✨️ Autor wpisu (OP): @Hehenry właśnie nie. Znam bardzo dużo par które poznały się na tinderze czy badoo

@moll ale ja chce długotrwałego związku tylko bez dzieci. Opisałem siebie w punktach by nie zanudzać. A czego oczekuje od partnerki? Chyba to co wszyscy czyli związku pełnego wsparcia, miłego spędzania czasu, pomocy, empatii, zwiedzania świata, budowania przyszłości razem.

@cleopatre Czyli chcesz powiedzieć że takie kobiety w ogóle nie potrzebują nikogo? Wola być
@mirko_anonim: właśnie zanudzasz. Jedziesz znanym schematem - ociekam zajebistością, a żadna mnie nie chce, albo chcą takie, co ja ich nie chcę.

A w profil sobie wpisz, że szukasz baby do stałego związku, nie planujesz dzieci, ani okazjonalnego ruchania na fwb.
@mirko_anonim spoko. rozumiem, że w poście możliwie skróciłeś - jeśli równie zadaniowo podchodzisz do znalezienia kogoś i rozmów z kandydatkami, może to być podobnie odebrane jak ja to odebrałam.

ale serio, te preferencje zostawiają Cię z bardzo wąską grupę. osobiście znam trzy dziewczyny mojego wzrostu lub wyższe, w tym dwie mają mocną sylwetkę sportową, trzecia jest po prostu bardzo duża. a pracuję w korpo gdzie jakieś 80% to kobiety.

✨️ Autor wpisu (OP): @xentropia Wysportowana sylwetka to tez szczupła sylwetka. Może daj namiary na koleżanki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie no żartuje... Ale naprawde trudno jest kogos znaleźć.


@choochoomotherfucker tez tak uważam. Ktos kto jest lewakiem po prostu nie patrzy tylko na swój koniuszek nosa ale to nie znaczy ze jest miękka bula. Jak ktos mi wchodzi na głowę to nie pokaże drugiego policzka