Wpis z mikrobloga

Hehehe uczeń ma pare w łapach, dostał majzel z przecinakiem, miał wykuć pod kanały tv w dwóch mieszkaniach. Teraz jeden sąsiad będzie oglądał tv, a drugi przy okazji słuchał audycji zza ściany. Niedość że ściany cienkie, to teraz jeszcze, taki ubytek byle czym zalepiony będzie. Ale wszystko się sprzeda.
#przegryw #nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #budujzwykopem #budownictwo
Pobierz TrzyGwiazdkiNaPagonie - Hehehe uczeń ma pare w łapach, dostał majzel z przecinakiem, ...
źródło: 20230912_150200
  • 47
@GryzeKisiel: w takiej ściance to se możesz kupić tani detektor kabli i długie cienkie wiertełko. Tak tylko jakby ci żyć nie dawalł ciągle wkładając wtyczki w gniazdka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: Taki bloczek to na działówkę, ale widziałem dużo rzeczy na budowie więc jestem w stanie to uwierzyć, że to ściana "międzylokalowa". Co więcej deweloperzy lubią taką zagrywkę, że pokazują rzut lokalu ze ścianami 18-24cm, a później robią ścianki jak na zdjęciu i wołają kupujących, że lokal się "powiększył" i trzeba dopłacić za metry i elo.
Hehehe uczeń ma pare w łapach, dostał majzel z przecinakiem, miał wykuć pod kanały tv w dwóch mieszkaniach. Teraz jeden sąsiad będzie oglądał tv, a drugi przy okazji słuchał audycji zza ściany. Niedość że ściany cienkie, to teraz jeszcze, taki ubytek byle czym zalepiony będzie. Ale wszystko się sprzeda.

#przegryw #nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #budujzwykopem #budownictwo


@TrzyGwiazdkiNaPagonie: powiedz mi gdzie są takie ściany międzylokalowe a wyrwiemy od dewelopera po 2 mieszkania w