Wpis z mikrobloga

693 454 + 310 = 693 764

You came to the wrong nieznane motherfucker!


Czyli powiększyć nasz wspólny wykopowo-krakowski kwadrat do 112x112. Rano na czu czu było 7 stopni, co sugeruje, że czasy rękawków i nogawek już niedaleko. Kawałek po starcie zrównała się ze mną policja, obejrzeli, pojechali dalej. Za chwilę nawrotka i zajechanie drogi jakiemuś Cześkowi na Romecie niczym w Policjantach z Miami... Czesio wyglądał na fana alkoholu zarówno przed jak i popołudniu, więc dmuchał w patyk. Później jak to w lasach, czasem piachy, czasem błoto, zwykle gruz i pożarowe. Nakrętka z Tymbarku ("Porwij się na nieznane") sponsoruje dzisiejszy leitmotiv przez większość trasy i konfrontację 3x z psami. Po zmroku gość zaraz przede mną potrącił sarenkę, które jak się okazuje potrafią latać w odpowiednich warunkach. Pokuśtykała do lasu, ale nie wróżę jej długiego życia. Hańcza do domu opóźniona jak zwykle choć dziś tylko pół godziny.

Max square: 96x96
Max cluster: 26 660
Total tiles: 68 872

#rowerowyrownik #kwadraty #rower #300km #metaxynarowerze
metaxy - 693 454 + 310 = 693 764
 You came to the wrong nieznane motherfucker!

Czyli...

źródło: wrong

Pobierz
  • 15
@metaxy: o ile łatwiej jeździ się kolarzówką od górala mtb? Zawsze jak na trasie się ścigam to odrabiam straty tylko pod górkę, a na zjazdach mi uciekają. Jednak za duże ogromne opory toczenia przy szerszej oponie i lepsze przerzutki?
  • 0
Ale fajne pieski, mam nadzieję, że pogłaskales?


@tomek_27: nie mam tylu rąk na zbyciu, żeby wszystkie pogłaskać....

o ile łatwiej jeździ się kolarzówką od górala mtb?


@Nowystaryziel: dużo łatwiej na asfalcie rzecz jasna. Tak naprawdę MTB to jak sama nazwa roweru wskazuje "góry".

Zawsze jak na trasie się ścigam to odrabiam straty tylko pod górkę, a na zjazdach mi uciekają.


@Nowystaryziel: to jedziesz za słabymi kolesiami. Różnica jest na
  • 0
Kolarzówką nie jeździ się łatwiej od górala mtb.


@ZygmnuntIgthorn: jeżeli doprecyzować, ze chodzi o utwardzone drogi, to tak szosą jeździ się dużo, dużo łatwiej/szybciej.

hycel by się przydał


@Wincyyyyj: psy puszczane luzem, to sport narodowy świętokrzyskiego.

niech się chowa eurotrip, to jest zdjęcie sezonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pawlos10rs: nie sądziłem, że zrobi takie wrażenie. Dla mnie "dzień jak co dzień" przy kwadratach, a na
nie sądziłem, że zrobi takie wrażenie. Dla mnie "dzień jak co dzień" przy kwadratach, a na Insta i Stravie ludzie się nim emocjonowali.


@metaxy: robi wrażenie chyba dlatego, że w miarę ładny kadr, jest super ostre no i to nie jeden kundel tylko cała zgraja XD