Wpis z mikrobloga

Wiele osób pytało jak powinien dbać o siebie prawdziwy mężczyzna, dlatego opisałem jak to wyglada u mnie i powinno wyglądać u was.
Na wstępie zaznaczę, ze mam 25 lat.
Dbam o siebie, stosuje dietę i intensywnie ćwiczę. Jeśli wstaje z opuchnięta twarzą to zakładam na czas robienia brzuszków maskę z lodu (doszedłem do 1000).
Po zdjęciu maski stosuje płyn oczyszczający pory, a pod prysznic biorę mydło w żelu i peeling miodowo migdałowy. Twarz oczyszczam złuszczająca galaretka. Następnie na 10 minut Nakładam maseczkę ziołowa i kontynuuje rutynowe poranne zajęcia. Używam wyłącznie bezalkoholowych płynów po goleniu, alkohol wysusza i postarza skórę. Krem nawilżający, przeciwzmarszczkowy, balsam pod oczy i nawilżający balsam ochronny.
Jak macie jakieś pytania chętnie odpowiem.

#wychodzimyzprzegrywu #kosmetyki #niebieskiepaski #blackpill #looksmaxing #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #przegryw
  • 14
zakładam na czas robienia brzuszków maskę z lodu (doszedłem do 1000).

Po zdjęciu maski stosuje płyn oczyszczający pory, a pod prysznic biorę mydło w żelu i peeling miodowo migdałowy. Twarz oczyszczam złuszczająca galaretka. Następnie na 10 minut Nakładam maseczkę ziołowa i kontynuuje rutynowe poranne zajęcia. Używam wyłącznie bezalkoholowych płynów po goleniu, alkohol wysusza i postarza skórę. Krem nawilżający, przeciwzmarszczkowy, balsam pod oczy i nawilżający balsam ochronny.


@malebro: ok pedałoski