Wpis z mikrobloga

Polscy #programista15k #programista25k #programista30k #programista są strasznie słabi w #programowanie

Pracuję w korpo jako tester, prosta rzecz zajmuje im miesiące, zwalają winę na klientów, że czegoś "chcą", że inny zespół nie zrobił, że coś się psuje...

Zrobił kiedyś taki polacki programista z ego w kosmosie zmianę na 5 linijek, a ja z 15 błędów znalazłem

Poziom jest strasznie słaby, a ich wysokie ego nie bazuje na realnych osiagnięciach

Podsumowując, jesteście beznadziejni, a wasz angielski jest tak słaby, ze szok. Wola 10000% Hindusów
  • 14
@johann-meier: ps polska to nadal tania montownia Europy przestanie się opylac to się przesuną na Rosję Ukrainę Mołdawię
Zagraniczne firmy tu siedzą głównie przez niższa cenę , zaczną się większe rzadania to nikt nie będzie miał sentymentów taki lajf (tym bardziej że ruskie jurije naprawdę w to potrafią )
Mieszkając w Niemczech połowa ruskich wykonuje ten zawód tutaj
Nie mówię tylko o programowaniu ale ogólnie Polacy są butnymi ludźmi i powinni
@Pharos: no jako osoba która poza polską mieszkała w kilku innych państwach i poznała dziesiątki narodowości to jakieś wnioski mogłam wyciągnąć 'specjalisto' od siedmiu boleści