Wpis z mikrobloga

Wróciłem z #turcja ile tam zobaczyłem ładnych Turczynek i chyba też Iranek ,aż szyja może zaboleć od ciągłego oglądania się. #p0lka to się chowa przy nich, turczynki nawet jak założyły chustę na włosy to widać było ich piękną urodę, polka jak zasłoni włosy to wygląda prawie tak samo jak facet. Bardzo łatwo też tam odróżnić było #r0sjanke ,co druga to glonojad. Zauroczyłem się Turcją, co prawda sprzedawco-naganiacze są irytujący ale jak się już coś u nich kupi to są przemili. Czy ktoś wie czy jest możliwy związek z Turczynkami? Z tymi co noszą chusty jest już ciężko o związek? I w które rejony trzeba by było uderzyć? Stambuł pewnie?
#tinder
N.....I - Wróciłem z #turcja ile tam zobaczyłem ładnych Turczynek i chyba też Iranek ...

źródło: main-qimg-894b7eb55a24e49ae66b4ac5c3eb4d2d-lq

Pobierz
  • 32
polki tez juz ida w strone glonojadow i tatuazy, tragedia. Nic nie przebije naturalnosci


@N0vember: W zachowaniu też widać różnicę, z kumplem zamawialiśmy coś do picia. Podeszła do nas kelnerka z zamówieniem, uśmiechnęła się do nas. Zauroczyła mnie, jakby rzuciła na mnie klątwę xD mógłbym się na nią patrzeć i patrzeć. Pewnie to przez przyzwyczajenie do p0lek które przynoszą zamówienia z miną srającego kota.
@NjaI chyba jest też tak, że tu egzotyka przyciąga. Jakbyśmy się wychowali od dziecka z turczynkami, bp. W szkole, to już by potem takiego wrażenia nie było.

Poza tym, z tego, co wiem, to jest kulturowo większe przyzwolenie na parę Turek - nieturczynka niż odwrotnie. Znałem jedną turczynke, co to się zarzekała, że nie poślubi nigdy Turka. Jest już po ślubie...
Brunetki z gęstymi włosami, również na ciele. Skóra ciemna, tusza.


@marcus777: zależy od rejonu mam znajomą z Antalya(nie wiem jak to się odmienia) jak bym ci pokazał jej zdjęcia z koleżankami i powiedział że to Polki z Warszawy to na 100% byś uwierzył zresztą Turcy mają ból dupy o kolor skóry i mówią że ci ciemnie to Kurdowie (chociaż tak nie jest xD)
@NjaI: tak, możliwe, pewnie łatwiej w zachodnich, bardziej liberalnych miastach, takich jak Stambuł czy Antalia. Zakrywanie włosów niczego nie wyklucza, to po prostu przejaw religijności. To trochę tak jak noszenie krzyżyka. Np. kobieta zakrywająca włosy może być feministką. Nie ma co oceniać z góry.

Ogólnie jakaś część dziewczyn ze wschodnich, bardziej egzotycznych krajów jest bardzo ładnych, a Europejczyk pewnie będzie miał duże powodzenie.
@NjaI niestety nie da się ich wyciągnąć na drinka bo nie piją alko. Z żarciem też jest źle, kiedyś próbowałem to usłyszałem, że je tylko po zmroku bo jest ramadan i Allah patrzy xD
@NjaI to jest chyba po prostu to, że to dla nas obce. Osobiście też uważam, że Turczynki i w ogóle bliski wschód biją na głowę Europejki, ale Europejki widzę codziennie, a tych drugich nie. To tak samo jak z zabytkami, ja przez to gdzie mieszkam, to rzygam już na widok gotyckiej architektury, a niektórzy przyjeżdzają tu tylko po to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NjaI o człowieku Ty chyba nie wiesz o co prosisz. Turczynki są ładne to prawda ale charaktery mają okropne, mam znajomą parę turecko-polska (turek+polka) która dość dobrze zna tureckie społeczeństwo i z tego co oboje mówią to tureckie kobiety to jest koszmar pod względem charakteru. Apodyktyczne, surowe, ozieble i dla nich facet jest od utrzymywania A nie do miłości. Także nie ma czego turkom zazdrościć