Wpis z mikrobloga

Wróciłem z #turcja ile tam zobaczyłem ładnych Turczynek i chyba też Iranek ,aż szyja może zaboleć od ciągłego oglądania się. #p0lka to się chowa przy nich, turczynki nawet jak założyły chustę na włosy to widać było ich piękną urodę, polka jak zasłoni włosy to wygląda prawie tak samo jak facet. Bardzo łatwo też tam odróżnić było #r0sjanke ,co druga to glonojad. Zauroczyłem się Turcją, co prawda sprzedawco-naganiacze są irytujący ale jak się już coś u nich kupi to są przemili. Czy ktoś wie czy jest możliwy związek z Turczynkami? Z tymi co noszą chusty jest już ciężko o związek? I w które rejony trzeba by było uderzyć? Stambuł pewnie?
#tinder
N.....I - Wróciłem z #turcja ile tam zobaczyłem ładnych Turczynek i chyba też Iranek ...

źródło: main-qimg-894b7eb55a24e49ae66b4ac5c3eb4d2d-lq

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@Makarow:

o człowieku Ty chyba nie wiesz o co prosisz. Turczynki są ładne to prawda ale charaktery mają okropne, mam znajomą parę turecko-polska (turek+polka) która dość dobrze zna tureckie społeczeństwo i z tego co oboje mówią to tureckie kobiety to jest koszmar pod względem charakteru. Apodyktyczne, surowe, ozieble i dla nich facet jest od utrzymywania A nie do miłości. Także nie ma czego turkom zazdrościć


Czyli w sumie tak jak p0lki
  • Odpowiedz
@NjaI: Ile ty masz lat. Zdradzę ci pewien sekret: kobieta, niezależnie od narodowości, pozostanie kobietą z gadzim mózgiem operującym na instynktach pierwotnych i emocjach, a nie logice. Lewandowska to może nie jest najlepszy przykład, jako że jest polką, ale zobacz: dostała od życia wszystko, a i tak szuka orientalnego bolca po kątach. Taka Turczynka może być ci wierna przez 2-3 lata, ale pozna wyższego, bogatszego Polaka i tyle ją widziałeś.
  • Odpowiedz
@NjaI: O tak, Iranki są piękne, ale obawiam się, że różnice kulturowe są pewnie trudne. Ale pewnie w dużym mieście jak Stambuł, jak powiadasz, prędzej byś znalazł kogoś normalnie patrzącego na świat.
  • Odpowiedz
@NjaI: o kolego! Znam dokładnie ten motyw. Jak się wybrałem na studiach jeszcze na stopa do Czech i się Czeszka zatrzymała pytając gdzie jadę ( w inna stronę się okazalo) I tak pięknie się do mnie uśmiechała zupełnie beż powodu. Szok i niedowierzanie - przez 20 parę lat w pl nigdy mnie to niespotkalo.
  • Odpowiedz