Wpis z mikrobloga

143 219,87 - 5,75 - 3,11 = 143 211,01

Wczoraj rano sobie odpuściłem bieganie, zamiast tego wskoczyłem na rower żeby szybko oblecieć do piekarni. Poza tym miałem w planie dołączenie do osiedlowego treningu podbiegowego wieczorem - co też zrealizowałem, w dodatku z moim "środkowym" synem bo okazało się że nawet jego kolega będzie tam biegał.

Zebrało się mnóstwo luda - ponad 20 osób (ʘʘ)
Ja sobie grzecznie człapałem w trybie "grażynki", wymiatacze wymiatali, a młodzież nawet muszę powiedzieć się starała. Może coś się ten młody zechce poruszać? Wyszło niemal 6 km, choć końcówka to już było umieranie z kolkami co chwila. Ale i tak jestem z niego dumny - ja te 10 lat temu bym pewnie wzioł umar xD

A dzisiaj już klasyczna krótka przebieżka po bułeczki. Tempo nadal bardzo grzeczne, 6:20/km - już o tyle lepiej dziś było, że nie czułem bym utykał albo umierał po tych 3 km choć ewidentnie mięśnie lewej nogi zdecydowanie za mocno napięte. Czasu mało, muszę nad tym pracować. No i pani fizjo sporo pomogła, kolejna randka sado-maso w piątek xD

No i dzisiaj przyszły Novablasty () Dziękuję Pan @PurpleHaze za info o promce! Amortyzacja wygląda na potężną, bardzo liczę na ulżenie moim krzywym kulasom!

W załączniku fotka lasów równikowych Wzgórz Krzesławickich ( ͡º ͜ʖ͡º)

#sztafeta #enronczlapie #bieganie #biegajzwykopem #ruszkrakow
Pobierz enron - 143 219,87 - 5,75 - 3,11 = 143 211,01

Wczoraj rano sobie odpuściłem bieganie...
źródło: IMG_F4BEF1C36C56-1
  • 3