Wpis z mikrobloga

  • 318
@Jailer: @epicentrum_chaosu
Wyjęliście sobie z dupy cenę dolara z kryzysu na amerykańskim rynku hipotek w 2008, która to odbiła się po dwóch miesiącach i nie ma żadnego związku z tym, kto i jak rządził w Polsce. Jak już dyskutować to chociaż merytorycznie proszę a nie pod tezę.

Dolar w pierwszej dekadzie millenium systematycznie taniał do około 3 zł za 1 USD a po kryzysie w 2008 powoli, acz skutecznie
smk666 - @Jailer: @epicentrum_chaosu 
Wyjęliście sobie z dupy cenę dolara z kryzysu n...

źródło: Untitled

Pobierz
  • Odpowiedz
@Jailer: ja bym chciał przypomnieć że w wyborach w 2015 pis doszedł do władzy jako mniejsze zło zeby odciągnąć platformę od władzy. Mieli ich rozliczyć i powtarzać do więzień. Teraz rolę się odwracają i jestem pewien że jak koalicja obywatelska wygra to też się nic nie zmieni i pozamykają co najwyżej jakieś płotki
  • Odpowiedz
@smk666: wspaniałe czasy, lot do NY, weekend na miejscu w niezłym hotelu i powrót do EU można byl9 sfina sowach kupując tam 2 macbooki i sprzedając po powrocie
  • Odpowiedz
  • 8
@smk666 Czyżby ktoś zrobił mema który wybiera sobie dane pod tezę zupełnie jak pisowska propaganda w TVP? Niemożliwe xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Hrjk mniej jedzenia które można kupić czy mniej paliwa które można nalać? Mniej szacunku do sąsiada bo jest emerytem, czy do drugiego bo jest nauczycielem i od 4 lat strajkuje?
  • Odpowiedz
Jak już dyskutować to chociaż merytorycznie proszę a nie pod tezę.


@smk666: no bo treści publikowane w tvpis są merytoryczne, a nie wcale pod głąbów i ich światopogląd xD
  • Odpowiedz
@Jailer: To były czasy! Człowiek żył jak milioner...
...a nie... czekaj. To był 2008 rok i dolar stał 2zł tylko przez chwilkę.
Albo jakiś debil z PO takie memy generuje, albo jakiś megaumysł z PiS podszywa się pod debila z PO.
  • Odpowiedz
@Jailer: i za Jarka lepiej jest, moja rodzina ze stanów (#!$%@? bogole) jak wyślą jakieś dolary to można wymienić na wincej złotowek
  • Odpowiedz
Na tym niskim kursie skorzystali tylko nieliczni, którzy robili w tym czasie grubsze zakupy


@smk666: oraz instytucje spłacające zadłużenie międzynarodowe ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz