Wpis z mikrobloga

Weźcie dajcie kilka plusów na odwagę. Idę jutro pierwszy raz w życiu sama w góry i się zaczynam cykać. Najbardziej, czy po prostu nie będę się nudzić jak przez 10h nie będę miała do kogo gęby otworzyć? ( ͡° ʖ̯ ͡°) a do obcych nie potrafię i nie lubię.

Chodzicie sami? Nudzicie się? Brakuje towarzystwa?

#tatry #gory
  • 93
  • Odpowiedz
@rudyba ściągnij sobie aplikacje MapaTurystyczna i w ustawieniach pobierz sobie mapy Tatr offline. Nawet jak nie będziesz mieć zasięgu to apka zadziała a GPS w górach działa wiec możesz sobie zaplanować cała trasę i śledzić na bieżąco gdzie jesteś.
  • Odpowiedz
@rudyba: Akurat wyprawy w góry lepiej wychodzą w pojedynkę, takie mam przynajmniej doświadczenia.

Kościelec to bardzo fajny szczyt chociaż trudniejszy, niż go większość osób ocenia przed wejściem.
  • Odpowiedz
A po kilku dniach internety zaleje fala wypowiedzi turystów, np. "Łaziła za nami i gadała, nie wiem nawet czemu. Nie znamy jej, wyszła w pewnym momencie zza drzewa." albo "To było straszne, zaczęła się do nas drzeć już z daleka. Im była bliżej bym była głośniejsza, buzia jej się nie zamykała."
  • Odpowiedz
@rudyba: Ogarnij sobie apkę Birdnet na telefon, bo jestem święcie przekonany, że jakieś ptaszysko będzie ładnie śpiewało i będzie rozkmina z gatunku "a co to za ptaszek?". ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Nie nudzę się nigdy idąc, bo to są dwie zupełnie inne czynności a jestem facetem i nie potrafię robić dwóch rzeczy naraz.
  • Odpowiedz