Wpis z mikrobloga

@Badyl69 nie nazwałabym się jakaś gaduła, ale idąc z kimś możesz co jakiś czas zrobić:
„Patrz jaki widok”, „co to za szczyt?” Albo podczas śniadanka coś powiedzieć. A tutaj cały dzień nic ( ͡° ʖ̯ ͡°) zobaczymy, musi mi się spodobać bo póki co nie mam innej opcji specjalnie.
@onepnch o to jest coś o co chciałam zapytać a bałam się, ze mnie ktoś #!$%@?, ze w górach to się ptaszków słucha a nie podcastów. XD bo właśnie tez sobie myślałam, ze umili mi czas jak będę czegoś słuchać.

Ale tak, ze nosa? Czy bardziej okresu dostała?
@rudyba: Na normalne wycieczki jeżdżę sama i to lubię, ale w góry to się cykam - że się zgubię, że ktoś mnie napadnie, że coś się stanie itp. Mogłabym oczywiście wybrać jakieś popularne szlaki i wtedy bym się tego wszystkiego nie bała, no ale jak jadę w góry, to chcę spotkać jak najmniej ludzi i iść tylko ze swoim towarzyszem. Może uda mi się kiedyś przełamać.
@rudyba: uwielbiam od czasu do czasu jeździć sam. Ostatnio byłem na Świnicy, traska zrobiona w 7 godzin, z towarzystwem zajęłoby pewnie dwie godziny dłużej. Niczym się nie przejmuj tylko śmigaj i wdychaj naturę, coś pięknego. A pogadać zawsze możesz z innymi na szlaku :)