Wpis z mikrobloga

Weźcie dajcie kilka plusów na odwagę. Idę jutro pierwszy raz w życiu sama w góry i się zaczynam cykać. Najbardziej, czy po prostu nie będę się nudzić jak przez 10h nie będę miała do kogo gęby otworzyć? ( ͡° ʖ̯ ͡°) a do obcych nie potrafię i nie lubię.

Chodzicie sami? Nudzicie się? Brakuje towarzystwa?

#tatry #gory
  • 93
  • Odpowiedz
@rudyba: Ee to na spokojnie. Myślałem że coś dłuższego planujesz. Jak z Kuźnic to słuchawki obowiązkowo :P Z postojami to zaczełem robić tak że coś czytam sobie zawsze (nawet wykop ^^), przeglądam pogodę i trochę czasu zleci. Nie słuchaj tego żeby w górach nie używać telefonu tylko natura ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kościelec to dobra górka na start solo, chociaż tam raczej sporo ludzi spotkasz. Ale widoki
outbreak - @rudyba: Ee to na spokojnie. Myślałem że coś dłuższego planujesz. Jak z Ku...

źródło: IMG_20210104_141351

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@outbreak początkowo chciałam ambitnie zrobić większość Orlej, ale po namyśle stwierdziłam, ze na pierwszy raz samej jednak coś krótszego byłoby bardziej wskazane. Jak polubię samotność na szlaku to wtedy będę mogła wydłużać wycieczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rudyba ja chodzę tylko ze swoim niebieskim, kiedy chce to sobie gadamy a czasem tez milczymy i to jest wspaniałe. Co ciekawe co jakiś czas ktoś próbuje nam sie wprosić na nasze wędrówki a my musimy odmawiać albo mówić, ze może kiedyś a wcale nie mamy na to ochoty xd
  • Odpowiedz
@rudyba: Zaczynam w Dolinie Kościeliskiej wiec zupełnie gdzie indziej. W zeszłym tygodniu byłam pod Kościelcem. Teraz chodzę z dzieckiem albo niebieskim ale najlepiej wspominam jak chodziłam wszedzie sama, potrafiłam tak nawet w zimie.
  • Odpowiedz
@rudyba: przecież jak nie idziesz na jakiś pozaszlak, to co chwila będziesz się z kimś mijać, poza tym zawsze możesz sobie zapuścić jakąś muzyczkę albo podcast na słuchawki, żeby Ci gadało
  • Odpowiedz
@rudyba: ja jeździłem dwa lata sam i było spoko tylko trzeba miec plan co robic cały dzien a najlepiej cały dzien byc na szlaku i schodzić tylko na dobra kolacje
  • Odpowiedz
Za daleko mieszkam, za mało mam czasu i za dużo to wszystko kosztuje, żeby ryzykować, że jeszcze ktoś, mi to #!$%@?. Jeden idzie wolno, drugi idzie szybko, ktoś skręci kostkę, kogoś bolą kolana, komuś ciągle chce się srać, jeden chce tego, drugi chce tamtego...etc.
  • Odpowiedz