Wpis z mikrobloga

Dzisiaj jestem dużo ostrożniejszy jeśli chodzi o takie relacje i mój ostatni związek gdy zaczął mieć symptomy bycia podobnym do tego pierwszego zakończyłem


@Kremufka2137: czy oby na pewno miał symptomy czy ci się wydawało a biedna różowa nie miała możliwości wyjaśnienia, co się stało i dlaczego, że może to kwestia nieporozumień, ale nie dałeś jej tego wytłumaczyć tylko kazałeś wypieprzyć?
@AlienFromWenus: nie. Nie była to jednorazowa sytuacja lecz garść rzeczy które działy się na przestrzeni miesięcy, wielokrotnie mówiłem co jest na rzeczy - zawsze grałem w otwarte karty i ona była świadom mojego bagażu, mimo to nie zależało jej na tyle lub po prostu nie potrafiła pewnych rzeczy zmienić. Zapewne nie bez znaczenia była tutaj ponad 10 letnia roznica wieku (ja miałem 31 wtedy).
@Kremufka2137: zaiste. Ja mam problem z tolerowaniem u mojego niebieskiego bagażu po ex. Nie pozwala mi często powiedzieć to co na prawdę mam na myśli, przerywa i nie daje skończyć, bo wydaje mu się że wie co chcę powiedzieć, bo "jego ex też tak mówiła" a nawet nie dał mi dokończyć to skąd wie co powiem w dalszej części? XD a im bardziej chciałam dokończyć tym bardziej się odsuwał, mówił "ja
@NiebieskiMiszmasz: na spokojnie? Nie da się na pokojnie bo ja już dostałam takich nerwic przez takie jego "moja ex też tak mówiła ale już ci mówię nie będzie wchodzenia mi na głowę!" Bo jeszcze znowu sobie coś uebie w głowie i coś dopowie, że nie potrafię mu zaufać na tyle by spróbować znowu, wolę znów zachować to dla siebie niż ryzykować ale jeśli znów wybuchnę to będzie to jego wina (
Doświadczenie z ex nie może mieć wpływu na następne związki oraz na traktowanie swoich partnerów.


@AlienFromWenus: Oczywiście że doświadczenie z ex powinno mieć wpływ na następne związki i traktowanie swoich partnerów. Na tym polega doświadczenie xD. Inna sprawa że twój po prostu wyciągnął złe wnioski z poprzednich relacji i zamiast się poprawić, to się pogorszył.
Albo rzeczywiście masz podobny charakter do jego ex i właśnie wpadacie w tę samą toksyczną relację