Wpis z mikrobloga

  • 675
@ScholarsHut

Mentzen na TikToku:

- Zaoram, zmiażdże, zniszczę!

Mentzen w dyskusji:

- hehe

No ale co się dziwić, poszedł na debatę wolnościowców to zaorali neofaszyste szybciutko
  • Odpowiedz
@ScholarsHut: typowe "nie mam pojęcia o czym mowa, ale mam na ten temat bardzo wyrazistą opinię i nie zawaham się jej głosić!"
A tak poza tym:
Słafek: "nie wolno faworyzować nikogo, także Ukraińców! To bardzo wolnościowe!"
Także Słafek: "Trzeba karać za obrazę uczuć religijnych, bo nie chcę, aby ktoś obrażał moją religię (dlatego ludzie religijni powinni być w ten sposób faworyzowani)".

  • Odpowiedz
  • 63
@bastek66 No, szczególnie że jedyne co powiedział to, to że on jest szef podwórka, a nie oni, bo ma dużo odsłon w internecie, świetny by był z niego youtuber reklamujący pastę do zębów.

Komu ty wciskasz kity jak ja obejrzałem cała ta debatę, gdyby nie to że ten ruch jest mały i wiedza o tym tylko ci którzy się interesują to by była druga kompromitacją Slawusia zaraz po Stanowskim, przed Petru.
  • Odpowiedz
  • 6
@ScholarsHut Mentzen został naprawdę świetmie wytresowany, ale jak widać nawet najlepsza tresura nie zastąpi inteligencji i wyobraźni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie jestem pewien, czy Słafek nie miał tutaj na myśli tylko katolików


@13f14: przeciez dla niego jest tylko jedna sluszna religia a reszte #!$%@?, przeciez to widac z kilometra

Sławek: nie wiem, ja się tym nie zajmuję


@ScholarsHut: Klasyka, tak jak z tymi slynnymi badaniami na bicie dzieci, gdzies sa, slawek ma je na starym dysku wiec on wie ze tak jest, ale nie powie
  • Odpowiedz
@ScholarsHut: przecież wystarczyłoby żeby wspomniał o emeryturach dla Ukraińców, ubezpieczeniach zdrowotnych i socjalach za które oni nie płacą tylko Polacy ale jak widać pan Memcen nawet takich podstawowych rzeczy nie wie tylko swoje już nudne "to temat na który ja się nie wypowiadam hehe" XD
  • Odpowiedz
przecież wystarczyłoby żeby wspomniał o emeryturach dla Ukraińców, ubezpieczeniach zdrowotnych i socjalach za które oni nie płacą tylko Polacy


@StdPtr: A napiszesz w szczegółach o co chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz