Wpis z mikrobloga

To konto jest istotne, to nie jest tylko konto. To wirtualny zapis części mojej osoby, moich myśli, moich wspomnień, wrażeń, przemyśleń, zapis chwil, które chciałem z kimś podzielić lecz nie miałem z kim.. To nie jest tylko konto, za nim kryje się osoba, świadomość, za nim kryje się cały życiorys, całe życie, cała jaźń, emocje, pragnienia.. Wszystkie te zdjęcia które tu umieszczałem są niczym klatki z filmu w którym żyję, wiem co robiłem dnia danego wpisu, jak się czułem, co mnie spotkało itd. To niezwykłe.

Gdy przyjdzie taki dzień, w którym opuszczę tą rzeczywistość, wszystko co stworzyłem i zbduwałem przepadnie, prędzej czy później obróci się w proch. To konto natomiast zostanie, wszystko co tu pisałem, to kim byłem, będzie tu, na witrualne wieki.

Moje jak i wasze konta są współczesnymi księgami naszych żyć, skarbnicą wspomnień i myśli, emocji i cierpienia. Każdy z nas tworzy tu swoją oddzielną historię, przelewa swoją egzystencję. Tylko to po mnie pozostanie, to konto, Van-der-Ledre, jest moim pomnikiem. Nikt z żywych nie będzie mnie wspominał, bo nikogo takiego już nie będzie. Tag natomiast będzie i mnie sobie zapamięta, tak jak i innych koliegów, których już z nami nie ma....

Pisząc następny wpis, pomyślcie sobie o tym, o magii tego miejsca, tak subtelnej, prawie że niedostrzegalnej, a jakże zarazem silnej, spajającej nasze przelane tu egzystencje...

#przegryw #samotnosc #depresja #feels
Pobierz Van-der-Ledre - To konto jest istotne, to nie jest tylko konto. To wirtualny zapis cz...
źródło: magicoftime
  • 7
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Van-der-Ledre: Postać Levander miała na mnie wpływ i przez to zaszły jakieś zmiany w mojej osobowości, chociaż było by to zaniedbywalnie małe to jednak Levander w jakimś ułamku został wsyśnięty do mojej puli doświadczeń i już tam został i jest, myślę że i vice versa ja, chociaż możesz mówić że nie. Właściwie ciężko określić kim jest ktoś? Skoro takie zmiany osobowości zachodzą nieustannie? Kim jestem dla siebie ja sprzed 5 lat