Wpis z mikrobloga

@MurLand: Oczywiście, że ci głupi ludzie teraz nie pamiętają PO. Co prawda PO współrządzi z Lewicą czy PSL w samorządach wielu regionów nieprzerwanie od jakichś 17 lat i jakoś tak dziwnie się składa, że jest to grupa tych zamożniejszych i najlepiej rozwiniętych obszarów kraju o najniższym bezrobociu i nie specjalnie zanosi się, żeby w końcu w województwach tych władzę objął wspaniały pis, no ale jasne, oczywiście, faktycznie ludzie nie pamiętają.
  • Odpowiedz
@MurLand PiS rządził przed PO i wtedy też się pracowało na śmieciówce tylko że za 1000 zł a nie za 1200 zł ¯_(ツ)_/¯ Po prostu dzięki dobrym regulacjom UE Polska się rozwija a ludzie się bogacą z każdym rokiem coraz bardziej.

Oczywiście chwała PiS-owi za to że ukrócił śmieciówki zmieniając przepisy i oskładkowanie.

Co do wynagrodzeń to nadał jest pełno ofert np na FB gdzie się płaci poniżej minimum, jakieś 2000
  • Odpowiedz
@maybenot33 ty, ale wiesz o tym, że mając 0% do 26 roku życia nie odkładasz przez 8 lat żadnych składek? XD

Rozumiesz to? Wchodząc w wieku 18 lat na rynek pracy, masz zero na koncie zusowskim.
  • Odpowiedz
@MurLand: XDD głupi jesteś czy jak? Miałam 1000zł i wynajmowałam pokój za to w mieście wojewódzkim i za resztę kupiłam jedzenie i jeszcze na alkohol było. Teraz za minimalną 4k to co? #!$%@? to samo xD
  • Odpowiedz
najciekawsze jest to, że właśnie takie tłuki i debile z produkcji oberwą najbardziej jak konfa będzie miała cokolwiek do powiedzenia


@PolskaPrawicaLubiWCzoko: wiem i jedynie to mnie pociesza w tym wszystkim, że oni będą zaciska pasa pierwsi. Co prawda i tak zwalą na Tuska i zgniły zachód, ale zawsze coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz