Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Miałem w życiu tylko jedną dziewczynę i tylko z nią #seks, poznałem ją w liceum i byliśmy razem od 18 do 25 roku życia, mieszkaliśmy ze sobą przez 5 lat. To wszystko, nie byłem z żadną inną nawet na randce ani jej specjalnie nie szukałem, bo to ona sama chciała się ze mną umówić, mój kumpel na jej prośbę pomógł nas swatać.

W tym roku stuknęło mi #przegrywpo30tce i piąty rok samemu, na randki w międzyczasie nie chodziłem bo po rozstaniu skupiłem się na zarabianiu kasy i spłacaniu mieszkania.

Teraz mam już wszystko zawodowo poukładane i więcej czasu wolnego, zastanawiam się czy nie pora już pomyśleć o życiu z kimś, bo #samotnosc, w pracy ostatnio pobrali wszyscy śluby, niektórzy porobili dzieci i tyle z życia towarzyskiego, nawet nie mam prawdziwych znajomych. Pewnie zostaje mi tylko #tinder i próba układania sobie życia z kimś.

Czy dużo tracę w oczach #rozowepaski jeśli miałem tylko jedną partnerkę i nie jestem typem kolesia co to łaził na randki i wyrywał laski? Poza tym jestem raczej przeciętniakiem, 1,81m, nie ulany ale niespecjalnie wysportowany, mam różne zainteresowania ale bardziej intelektualne, nie lubię specjalnie tańczyć czy podróżować autostopem, nie uprawiam kulturystyki itp.

#przegrywpo30tce #przegryw #tinder #randkujzwykopem #wychodzimyzprzegrywu



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ja tylko w kwestii formalnej:

Czy dużo tracę w oczach #rozowepaski jeśli miałem tylko jedną partnerkę i nie jestem typem kolesia co to łaził na randki i wyrywał laski?


Czy Ty masz to napisane w jakimś dokumencie, który będziesz pokazywał przyszłej dziewczynie?
Czy może każda potencjalna partnerka ma wgląd do Twojego życiorysu?
Jeśli nie, to dlaczego w ogóle nad tym się zastanawiasz? To nie jest całkowicie istotne.
Jak