Wpis z mikrobloga

Przeglądam gorące i trafiłem na wpis gdzie BMW ściąga z pasów matkę z dzieckiem oraz komentarz z prawie 600 plusów który mnie lekko zamurował. Czy Wy naprawdę nie macie odruchu aby spojrzeć w lewo i prawo przechodząc na zielonym przez przejście czy przejeżdżając na zielonym przez skrzyżowanie? To jest nie wiem, brakuje mi słów. Takie zachowanie jest po prostu k---a idiotyczne? Debilne?

edit:
Zapomniałem odpowiedzieć. Tak, zerknę w lewo i prawo nawet przejeżdżając na zielonym przez skrzyżowanie aby upewnić się czy przypadkiem jakiś wóz strażacki pędząc na sygnale nie chce mnie ściągnąć z drogi i tego świata

Pozwolę sobie wstawić te same tagi #rozowepaski #matki #wypadek #polka #wykop40plus #bmw #polskiedrogi
kressusza - Przeglądam gorące i trafiłem na wpis gdzie BMW ściąga z pasów matkę z dzi...

źródło: temp_file1005618291730845683

Pobierz

Jak się zachowujesz na zielonym?

  • Idę jak leming na rzeź 28.2% (22)
  • Zerknę w lewo i prawo 71.8% (56)

Oddanych głosów: 78

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kressusza: bo wykopki chcą robić wszystkim i samym sobie na złość, bo im w minionym roku szkolnym na lekcji techniki wpajano że trzeba się rozglądać i widocznie przez to uwalili sprawdzian z przejść dla pieszych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kressusza: ale w czym problem, bo trochę nie rozumiem? próbujesz powiedzieć, że 600 osób dało plusa do komentarza i na podstawie tego wyciągasz wnioski, że te 600 osób się nie rozgląda przy przejściu dla pieszych? jeśli tak, to trochę się odkleiłeś, bo po 1. tak się nie wyciąga wniosków, i 2, troszkę tutaj manipulujesz, bo komentarz był odpowiedzią do innego komentarza, w którym autor przypisuje częściowo winę za to zdarzenie
  • Odpowiedz
@kressusza: prawie zawsze się rozglądam, ale wiem też że 100%-skuteczności nie mam. Ty też nie masz. Nikt nie ma. Może ta babka akurat ostatnie 1000x się obejrzała, a teraz jej myśli pochłonęło stękanie dziecka i po prostu wlazła automatycznie patrząc na od dawna zielone światło?
  • Odpowiedz